maxine70
24.10.03, 20:18
Pani Moniko! Mój synek ma 5 miesiecy, karmię go piersią i powoli uzupełniam
dietę o soczki, deserki i obiadki. Podczas ostatniej wizyty w przychodni
związanej ze szczepieniem lekarka zaleciła podawanie witaminy D3 w ilości 3
kropli 2 razy dziennie ponieważ stwierdziła u małego rozmiękanie potylicy i
co za tym idzie tendencję do jej spłaszczania. 6 tygodni temu inna lekarka
kazała utrzymywać dawkę 2 kropelek dziennie i stwierdziła, że potylica
twardnie prawidłowo. Czy to dobrze że tak gwałtownie wzrasta dawka wit. D3 i
czy nie spowoduje to u mojego synka utrwalenia się spłaszczonej potylicy?
Proszę o radę , dziękuję i pozdrawiam.