Dodaj do ulubionych

Dziś mija... 36 miesięcy

23.02.09, 11:10
Kochane,

3 lata temu, o 12.50 przyszedł na świat przez cc mój Jasio. Od tamtej pory
rzadko przestawał pić mleko :-). Przeszliśmy jednak niskie przybory wagi,
bolesność sutków, dwie hospitalizacje z rotawirusem w promocji, noce
nieprzespane do 2. urodzin. Ale mamy też 3-latka o niespożytej energii, który
potrafi już stawać na głowie, gadać na dowolne tematy, rysować mamę i
wieloryba, obsługiwać komputer, zamiatać podłogę i wieszać pranie :-) Ma
zdrowe zęby, twarde kości, a ja myślę, że choć po części jest takim
chłopczykiem dzięki mleku mamy. (Bardzo lubię mleko, przecież wiesz - mówił mi
znowu dziś rano).

Chciałam podziękować Pani Monice za całokształt, uczestniczkom forum za to, że
im się chce :-) To zupełnie wyjątkowe forum!

My już kończymy przygodę z mlekiem, Jasio pije je 2 razy dziennie. Za trzy
tygodnie skończę 35 lat (nie mogę w to uwierzyć) i wtedy chcę zacząć
odstawianie. Będę tu zaglądać, ale już rzadziej pisać.

Kochane mamy, w chwilach zwątpienia możecie pomyśleć o nas i uwierzyć, że ani
cc, ani początkowe problemy i dokarmianie, ani opinie otoczenia o karmieniu
nie powinny byc przeszkodą. Od was i od waszych maluchów zależy, ile to będzie
trwało.

Pozdrawiamy Maluchy i Mamy,
Kasia mama Jasia
Obserwuj wątek
    • 987ania Re: Dziś mija... 36 miesięcy 23.02.09, 11:44
      Ech... rozmarzyłam się. Może moja córa też tak długo będzie chciała moje mleczko?

      Gratuluję!!
    • kaeira Re: Dziś mija... 36 miesięcy 23.02.09, 12:11
      Gratulacje!
      A my pół roku za wami...

      PS. 35? Szczawiątko z ciebie... ;-)
    • fiamma75 Re: Dziś mija... 36 miesięcy 23.02.09, 12:29
      Gratulacje!
      My 5 mies. za Wami, a ponieważ za poł roku narodzi się kolejny ssak,
      to pewnie moja nieprędko zakończy tę przygodę.
      Młoda jesteś, starsza tylko o rok ode mnie :-)
      • lolajna7 Fiamma75 23.02.09, 13:24
        Fiamma75 a jak to jest z karmieniem w ciąży? Bo planuję kolejne
        maleństwo ale myślałam że lepiej odstawić wcześniej(dodam że w
        pierszej ciąży poza bolącymi żebrami i promieniującym bólem w udzie-
        pewnie jakiś ucisk był-nie miałam raczej problemów)...
        • fiamma75 Re: Fiamma75 23.02.09, 13:51
          wszystko zależy od ciąży - w I miałam problemy, teraz jest lepiej i
          moja ginka nie widzi przeciwskazań, zresztą karmię 4x na dobę
    • asia889 Re: Dziś mija... 36 miesięcy 23.02.09, 12:36
      Wow! Gratulacje dla młodego jubilata i wytrwałej mamy :). Ja do 3 lat jeszcze
      nie dociągnęłam :). Teraz jestem na etapie 5 miesięcy. Zobaczymy jak długo
      będzie tym razem.
    • ila79 Re: Dziś mija... 36 miesięcy 23.02.09, 13:58
      Gratuluję i mam nadzieję, że za 7 miesięcy założę podobny wątek!
    • monika_staszewska Re: Dziś mija... 36 miesięcy 23.02.09, 15:04
      Gratuluję i ja :) i życzenia najlepsze dla Jubilata przesyłam :) a
      Mamę bardzo serdecznie pozdrawiam :)
      monika staszewska
    • kejzi-mejzi Re: Dziś mija... 36 miesięcy 24.02.09, 01:09
      Fajnie napisałaś, że chcesz Małego odstawiać po SWOICH urodzinach :), gratuluję
      dojrzałości do rozstania z piersią:).
    • wiola_wd Re: Dziś mija... 36 miesięcy 24.02.09, 04:36
      Jasiu sto lat!!! Kasiu również :) Moja Marika kończy 3 latka równy miesiąc po
      Jasiu, nadal się karmimy, jeszcze nie kończymy. I też słyszę ciągle "mama, twoje
      mleczko jest naaajlepsze na świecie"
      Znamy się od kilku lat z forum rówieśniczego, było nas, mam, naprawdę dużo
      (sporo ponad 200) i tylko my dwie jeszcze karmimy, pozostałe mamy odstawiły
      dzieci dawno temu.
      Obie mamy alergików, karmienie jest ważnym elementem ich diety i przynajmniej u
      nas właśnie pierś pozwoliła uniknąć naprawdę dużych problemów zdrowotnych. Cały
      czas mam jednak poczucie, że większość mam jest niedoinformowanych o sensowności
      karmienia powyżej 6 miesiąca (nie mówiąc już, że powyżej roku)

      No ale my dajemy dzieciom to co najlepsze :) i powinnyśmy być z tego dumne! :)
      Ja jestem :) chociaż nie raz się nasłuchałam...

      Jeszcze raz STO LAT dla WAS!!!

      Pozdrawiamy i buziaczki dla Jasia od Mariki:)
      • kadewu1 Re: Dziś mija... 36 miesięcy 24.02.09, 10:49
        Kochana Pani Moniko,
        Wiolu,
        Dziewczyny,
        ogromnie dziękujemy za życzenia i dobre słowa. Przekażę wszystko Jasiowi.
        Wszystkiego dobrego!
        KmJ
        • jadzia.orbitrek Re: Dziś mija... 36 miesięcy 24.02.09, 12:19
          Jasio to zuch chłopak, wie co dobre:)
          pozdrawiam i naprawdę jestem po wrażeniem,
          jadzia
    • bathilda Kasiu, wielkie gratulacje 25.02.09, 14:01
      Wiele razy podziwiałam Twoje mądre i wyważone opinie na tym forum i strasznie
      sie cieszę, że masz takiego wspaniałego synka - mlekołaka.

      Ściskam :)
    • orinoko130 Re: Dziś mija... 36 miesięcy 25.02.09, 16:50
      Jestem pod wrażeniem i gratuluję !!!Mam nadzieję, że będziesz zaglądać na forum
      i udzielać rad, takim doświadczeniem koniecznie trzeba się dzielić. Wszystkiego
      najlepszego dla synka i dla Ciebie :))Fajnie, prawie równocześnie macie
      urodziny :))
    • monika_staszewska Re: Dziś mija... 36 miesięcy 16.03.09, 14:38
      Jeśli dobrze liczę to dzisiaj jest TEN dzień :) wszystkiego naj, naj
      najlepszego z okazji urodzin :)
      pozdrawiam serdecznie :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka