28.05.05, 12:30
witajcie!!
mam takie pytanie..mam synka..z ojcem dziecka nie mieslismy slubu..nie mamy
kontaktu on nie placi alimentow ani dziecka nawet nie widzial bo nie
chce..ojcostwo bylo sadownie ustalane..jednak wczoraj prawie po roku jak sie
rozstalismy sie zjawil..i chcial porozmawiac bo chce zrobic badania gdyz uwaza
ze to nie jego dziecko..co za sku..el no- wspomne tylko ze dziecko nasze bylo
planowane-specjalnie takbletki odstawilam..atu takie cos?no nie!..czy moze
teraz mimo ze ma wyrok ze jest ojcem itd..robic badania?ale pewno to tez
kosztuje..a on przeciez nie ma pieniedzy bo ani zlotowki od niego nie
dostalam..napiszcie cos jesli tkos wie
P.S dodam ze za alimenty nie placona sprawa jest u komornika ale on twierdzi
ze jest on nieosiagalny
Obserwuj wątek
    • virtual_moth Re: WAŻNE!!! 28.05.05, 12:36
      Hm, facetowi chyba się coś pomyliło - przecież ojcostwo JUŻ jest ustalone.
      Skoro ma wątpliwości, to dlaczego nie wniósł o badania DNA na sprawie?

      Jeśli jednak ma tak wielkie wątpliwości, to ja na Twoim miejscu bym się
      zgodziła na badania DNA we "własnym" zakresie, oczywiście on musiałby pokryć
      koszty. Co Ci szkodzi? To jemu będzie głupio po badaniach, nie Tobiesmile

      Pzdr
    • mynia_pynia Re: WAŻNE!!! 28.05.05, 13:20
      Tylko użażaj żeby nie miał kolegilaboranta co by próbek nie podmienił smile
      • kini_m Re: WAŻNE!!! 29.05.05, 17:19
        Justy$
        Sama napewno wiesz jak to jest, gdy myśli się jedno a mówi coś całkiem innego.
        > wczoraj prawie po roku jak sie rozstalismy
        > sie zjawil..i chcial porozmawiac bo chce zrobic badania
        > gdyz uwaza ze to nie jego dziecko..
        Wątpię czy on mówi prawdę. Bardzo prawdopodobne że z powodu wstydu szuka takiej
        okrężnej drogi do dziecka, jeśli jest to takie "przebudzenie".
        Zawsze to jest szansa dla dziecka. Nie bądź taka zacietrzewiona, bo jesli
        jednak się mylisz i spalisz tą jego próbę odbudowania ojcostwa...
        Bo jeśli by nie był gotów, to nadal by uciekał przed komornikiem, a nie się
        wystawiał.
        (I weź to pod rozwagę, bo nie znasz tak naprawdę męskiego myślenia.)
        • otagaa Re: WAŻNE!!! 29.05.05, 20:19
          ale takie postepowanie to nie jest wlasciwa droga..tym bardziej ze chodzi po
          miescie i gada ze nie jego ze on ze mna nie byl ze bylam z innym itp rzeczy a
          przychodzi z jakas baba do mnie..troche kultury
        • pelaga Re: WAŻNE!!! 30.05.05, 09:46
          Kini idz sie leczyc. Tutaj juz tacy od misji "dziejowej_pro_ojcowej" byli. Nie
          warto zawracac sobie glowy nami - wrednymi exiarami, my sie nie zmienimy pod
          wplywem takich poslancow ucisnionych pseudo_tatuskow.
          Misja sie nie uda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka