otagaa
28.05.05, 12:30
witajcie!!
mam takie pytanie..mam synka..z ojcem dziecka nie mieslismy slubu..nie mamy
kontaktu on nie placi alimentow ani dziecka nawet nie widzial bo nie
chce..ojcostwo bylo sadownie ustalane..jednak wczoraj prawie po roku jak sie
rozstalismy sie zjawil..i chcial porozmawiac bo chce zrobic badania gdyz uwaza
ze to nie jego dziecko..co za sku..el no- wspomne tylko ze dziecko nasze bylo
planowane-specjalnie takbletki odstawilam..atu takie cos?no nie!..czy moze
teraz mimo ze ma wyrok ze jest ojcem itd..robic badania?ale pewno to tez
kosztuje..a on przeciez nie ma pieniedzy bo ani zlotowki od niego nie
dostalam..napiszcie cos jesli tkos wie
P.S dodam ze za alimenty nie placona sprawa jest u komornika ale on twierdzi
ze jest on nieosiagalny