mama75-0
13.03.09, 20:18
Napiszcie mi b b proszę co mam zrobić.
Miałam sprawę o podwyższenie alimentów.
Nie stać mnie na adwokata,ex był z adwokatem,który stwierdził,że jestem
pieniaczką bo założyłam sprawę o pobicie mnie,podział majątku i o wyższe
alimenty a mój ex żadnej nie zakładał-taki dobry niby.
Ale do rzeczy sędzina kazała dostarczyć w terminie 14 dni faktury na wszystkie
produkty,które wyliczyłam w kosztach utrzymania dziecka, a ja miałam paragony
na to wszystko i dowiedziałam się od sędziny,że te paragony to mogłam sobie
zbierać od innych ludzi i nie stanowią dowodu w sądzie.Kto mi da fakturę kiedy
kupuję 4 bułki itd????
Co robić??? Mam złożyć nowe wyliczenie kosztów z fakturami bo jak ich nie
będzie to samo wyliczenie się nie liczy.