kika-1302
13.11.09, 17:24
Bardzo proszę o pomoc gdyż nie wiem co mam już robić. Mój synek za tydzień
skończy 2 miesiące od 4 dnia swojego życia podawaliśmy mu mleko Nan1, ale
niestety mały po tym miał zatwardzenia, więc postanowiliśmy mu zmienić na
Bebiko. Wszystko było dobrze dopóki nie dostał biegunki. Oprócz tego płakał i
prężył się przy jedzeniu, cały czas był niespokojny, a na dodatek w stolcu
były resztki niestrawionego pokarmu i czasem śluz. Od tygodnia Mały jest na
Bebilonie i wszystko jest dobrze zero płaczu przy jedzeniu tp.oprócz tego że
robi na przemian raz zielone kupki, raz zielono-żółte. Dodam że Mały jest
przeziębiony i bierze syrop Eurespal. Czy to może mieć wpływ? Kupka przeważnie
występuje raz dziennie lub co dwa dni. Nie wiem o czym to świadczy. Bardzo
proszę o poradę i czy to mleko też powinnam zmienić? Jeśli tak to proszę mi
poradzić na jakie? Bo ja już nie mam siły z tym eksperymentowaniem mlek.
Dziękuje i pozdrawiam