andzelika2
16.03.04, 10:29
Poniewaz, moja Oliwka jest drobnym dzieckiem i raczej nie poochlania zbyt
wielkich porcji jedzonka, pomyslalam, zeby kupic wlasnie sinlac i dokarmiac
ja tym mlekiem. Moje pytanie jest takie: jak czesto mozna podawac sinlac w
jakich ilosciach czy dosypywac mozna do zupek czy kaszek na wodzie no i
przede wszystkim czy musi wyrazic na podawanie tej mieszanki lekarz czy moge
sama zaczac ja stosowac. Oliwka przybiera na wadze ale jest to nie za wiele,
jutro konczy 7 msc a wazy 6600 kg.
Wiec podpowiedzcie mamy czy podawac sinlac i jak, a moze nie ? Sama juz nie
wiem, jakie sa wasze doswiadczenia w tym temacie.
Pozdrawiam wiosennie mamy i maluszki