05.05.05, 20:38
drogie mamy,co dajecie do zupki swoim pociechom i jak je robicie?wlasnie
odstawiam sloiczki i mam dylemat.
Obserwuj wątek
    • misso Re: zupka 06.05.05, 04:59
      Ja na razie robilam tylko ziemniak z marchewa i ziemniak z burakiem. Obie weszly
      calkiem niezle.
      Obieram warzywka, myje i kroje. Wrzucam do wody, dodaje lyzeczke masla i gotuje
      jakies pol godziny. Potem studze i miksuje. Zupka gotowa.
      Przesle Ci ksiazke na priva.
      • kasiawich Re: zupka 06.05.05, 07:53
        prosze tez o ta ksiazke, jakos dotychczas nie mialam szczescia i nikt mi nie
        wyslalsad, z gory bardzo dziekuje, kasia kasiawich@gazeta.pl
    • krysza11 Re: zupka 06.05.05, 09:33
      ja rowniez nie mam szczesciasad juz kila razy prosilam o przeslanie ksiazki jak
      do tej pory cisza, mam nadziej ze teraz dobra dusza zlituje sie nademna, prosze
      o przeslanie na adres gazetowy, z gory dziekuje
    • zuza_ona Re: zupka 06.05.05, 10:52
      dzieki wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka