amel9
30.12.05, 11:14
witajcie! Mam 7 tygodniowedo synka. Ostatnio stwierdzono u niego skazę
białkową. Karmię piersią i raz w nocy podaje mu mleczko z butelki Bebilon
pepti, wtedy prześpi mi ok 3 godz. (synuś" wisi" mi na piersi przez całe
dnie).Dostał też czerwonej wysypki na policzkach. Maść , którą dostaliśmy od
lekarza nic nie pomaga. Kupkę robi raz na 2 dni, jest ona rzadka i koloru
zielonkowatego. Czy to coś grożnego? Czy jest jakaś inna skuteczna metoda na
pozbycie się tych suchej wysypki na twarzy?
Pomóżcie