Dodaj do ulubionych

pękające naczynka na buzi niemowlaka

26.04.06, 11:43
czy ktoś miał ten problem???prosze o rade
Obserwuj wątek
    • maw3 Re: pękające naczynka na buzi niemowlaka 26.04.06, 11:52
      Mojej córci popękały naczynka na buzi jak tesciowa wystawiła ją na ostre
      słońce.Mała miała wtdy ok 6 miesięcy. Dermatolog powiedziała,ze mała m
      adelikatną cerę i zawsze trzeba będzie uważać na słońce, na silny wiatr, duze
      zmiany temperatur. Minął rok i te naczynka zbladły, ale jak się z bliska
      przyjrzeć, to widać gdzie niegdzie takie niteczki. Kupiłam dobry krem w aptece,
      polecony przez dermatologa (filtr 40) i odpukac do tej pory nowych nie
      przybywa. Czasem ma też takie malutki epęknięcia w oczkach. Mam nadzieję, ze to
      tylko taka uroda....
      • hanciora Re: pękające naczynka na buzi niemowlaka 27.04.06, 21:09
        a jaki to krem??
    • aniaszymanska21 Re: pękające naczynka na buzi niemowlaka 26.04.06, 12:00
      Może byc to też wina kremów ze sterydami. Jeśli smarowałas lub smarujesz
      dziecko maściami, kremami typu: locoid, hydrocortizon, elocom, to nie wolno
      buzi wyatwiać na słońce. Poza ty, mozna ich uzywac b,krótko i cieniutką
      warstewkę.
      • astrid22 Re: pękające naczynka na buzi niemowlaka 27.04.06, 23:42
        Moja córcia ma to samo, popekaly jej naczyńka na buzi przy porodzie, położna
        mowiła ze zejdzie, mała ma pół roku ale "pajączki" nadal są, czy ktoś ma
        podobne doświadczenia ? czy to z biegiem czasu zejdzie ?
        • hanciora do maw3 28.04.06, 10:53
          podaj prosze nazwe tego kremu, który uzywałaś....dzięki
          • maw3 Re: do maw3 28.04.06, 12:01
            Nie pamiętam jego nazwy (jestem w pracy, a krem w domusmile ale z firmy La Roche
            Posay. Wysoka biała tubka z pomarańczową buźką dziecka, filtr nr 40. Pani w
            aptece powinna wiedzieć o który chodzi jak podasz nazwę. Był dosyć drogi
            (ok.80zł)ale juz drugi rok będziemy go teraz użytkowac, a nawet do połowy tubki
            nie zużyty jeszcze no i myślę, ze jest naprawdę dobry.
            • maw3 Re: do maw3 28.04.06, 12:04
              miało być ,,Pani w
              > aptece powinna wiedzieć o który chodzi jak podasz nazwę FIRMY wink)))
    • oladidi Re: pękające naczynka na buzi niemowlaka 28.04.06, 11:15
      Moja Ola tez ma od urodzenia i nadal sasad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka