doddi3
15.05.06, 13:07
Zauważyłam, że od kilka dni moja 10-tyg. córeczka nie gaworzy (poprawniej
chyba mówi się głuży). Wcześniej wydawała te słodkie dźwieki "a,oooo "itp a
teraz nic, jedynie uśmiechnie się od czasu do czasu.
Czy mam się tym niepokoić ???