Dodaj do ulubionych

głużenie

15.05.06, 13:07
Zauważyłam, że od kilka dni moja 10-tyg. córeczka nie gaworzy (poprawniej
chyba mówi się głuży). Wcześniej wydawała te słodkie dźwieki "a,oooo "itp a
teraz nic, jedynie uśmiechnie się od czasu do czasu.
Czy mam się tym niepokoić ???
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: głużenie 15.05.06, 13:17
      nie, top normalne, i głużenie to nie to samo, co gaworzenie.
      • blesa1 Re: głużenie 15.05.06, 13:24
        Spokojnie, takie przerwy to norma. Dzieci lubią czasem odpocząć smile i napędzić
        nam stracha.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka