Dodaj do ulubionych

jedzonko mamy

12.08.06, 13:47
Mam pytanko, co jadłyście przez pierwsze tygodnie po porodzie i w jakiej
kolejności wprowadzałyście nowe produkty.
Obserwuj wątek
    • magda_em25 Re: jedzonko mamy 12.08.06, 17:13
      wedlina drobiowa, biale piezywo ale nie za swierze, troche zoltego sera, miesko
      gotowane. Nic smazonego, Mleka narazie nie, pomidorkow i papryki tez nie. Owoce
      tylko banany i jablka. Ja troche przesadzalam ale obylo sie bez alergii i bez
      kolek. Wprowadzalam sobie np. pomidorka i dopiero po tygodniu papryke jezeli
      nic sie nie dzialo z dziecina.
    • simonkapl Re: jedzonko mamy 12.08.06, 18:07
      Jadlam wszystko co do tej pory (zdaje sie ze dieta to wymysl polskich lekarzy,
      bo w Europie sie tego nie praktykuje).Na porodowce podawano mi truskawki,
      gruszki i banany.Dziecko ma 4 miesiace i nigdy nic mu nie bylo, nawet malej
      krostki nie mial.Jest tylko na piersi.
    • kathee Re: jedzonko mamy 12.08.06, 18:33
      wszystko. jedyna rzecz po której miał kolke to fasolka jas. Ale miał wtedy
      niecałe 3 tygodnie, a ja sie głupia sałatki zdrowo najadłam. Czyli wszystko w
      rozsądnych ilościach. Też w szpitalu banany jadłamsmile)
      Jeśli chcesz możesz ograniczyć wzdymające produkty, tak na wszelki wypadeksmile)
      • monique595 Re: jedzonko mamy 12.08.06, 21:32
        Niestety nie zawsze jest tak różowo. Nie jem mleka i wszystkiego co z nim
        związane. jem tylko kurczaka, gotowane mięco, marcherkę, buraczki, ziemniaki
        banany bardzo rzadko, jabłko jak do tej pory 1, płatki kukurydziane, makaron,
        ryż i wszelkie kasze. Mały ma wiecznie problemy z brzuszkiem - duże trudności ze
        zrobieniem kupki i co jakiś czas kolki.
    • mathiola Re: jedzonko mamy 12.08.06, 21:41
      najpierw byly kanapeczki z wedlinka i gotowane miesko, a ze slodyczy biszkopty,
      potem niesmialy jogurcik naturalny, banan, potem dzem truskawkowy, potem
      truskawki, aaa jeszcze wczesniej kawka ukochana smile Potem stopniowo kolejne
      produkty, kolejnosc dowolna - co mi w oko wpadlo, a potem hulaj dusza, zero
      opamietania smile Generalnie uwazalam na diete pierwsze 2 tygodnie.
    • mamurzyca Re: jedzonko mamy 12.08.06, 22:03
      auu to ja jestem jakas wyrodna matka.. jem wszystko, w szpitalu wszystko mi
      dawali, wiec myslalam ze moge co chce, ale cos mi malej wyskoczyly chropowate
      poliki wiec nie wiem od czego.. chyba zaczne nie jesc nabialu- bo to jedynie
      zwiekszylam w ostatnich tygodniach.. a i tak nie przepadam za mlekiem.. a moze
      to owoce??? jem je w zastraszajcych ilosciach..
      • mathiola Re: jedzonko mamy 13.08.06, 09:16
        chropowate policzki to "raczej na pewno" alergia na bialko krowie
    • gustina Re: jedzonko mamy 13.08.06, 09:14
      Wszystko,ale tutaj nie ma czegos takiego jak dieta matki karmiacej.Ogranicza
      sie niektore warzywa zmieniajace smak mleka.
    • jakw Re: jedzonko mamy 13.08.06, 09:54
      Hm, jak pamiętam, w niemal 1-szej kolejności było ptasie mleczko smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka