asiulek1977 12.08.06, 13:47 Mam pytanko, co jadłyście przez pierwsze tygodnie po porodzie i w jakiej kolejności wprowadzałyście nowe produkty. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magda_em25 Re: jedzonko mamy 12.08.06, 17:13 wedlina drobiowa, biale piezywo ale nie za swierze, troche zoltego sera, miesko gotowane. Nic smazonego, Mleka narazie nie, pomidorkow i papryki tez nie. Owoce tylko banany i jablka. Ja troche przesadzalam ale obylo sie bez alergii i bez kolek. Wprowadzalam sobie np. pomidorka i dopiero po tygodniu papryke jezeli nic sie nie dzialo z dziecina. Odpowiedz Link Zgłoś
simonkapl Re: jedzonko mamy 12.08.06, 18:07 Jadlam wszystko co do tej pory (zdaje sie ze dieta to wymysl polskich lekarzy, bo w Europie sie tego nie praktykuje).Na porodowce podawano mi truskawki, gruszki i banany.Dziecko ma 4 miesiace i nigdy nic mu nie bylo, nawet malej krostki nie mial.Jest tylko na piersi. Odpowiedz Link Zgłoś
kathee Re: jedzonko mamy 12.08.06, 18:33 wszystko. jedyna rzecz po której miał kolke to fasolka jas. Ale miał wtedy niecałe 3 tygodnie, a ja sie głupia sałatki zdrowo najadłam. Czyli wszystko w rozsądnych ilościach. Też w szpitalu banany jadłam) Jeśli chcesz możesz ograniczyć wzdymające produkty, tak na wszelki wypadek) Odpowiedz Link Zgłoś
monique595 Re: jedzonko mamy 12.08.06, 21:32 Niestety nie zawsze jest tak różowo. Nie jem mleka i wszystkiego co z nim związane. jem tylko kurczaka, gotowane mięco, marcherkę, buraczki, ziemniaki banany bardzo rzadko, jabłko jak do tej pory 1, płatki kukurydziane, makaron, ryż i wszelkie kasze. Mały ma wiecznie problemy z brzuszkiem - duże trudności ze zrobieniem kupki i co jakiś czas kolki. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: jedzonko mamy 12.08.06, 21:41 najpierw byly kanapeczki z wedlinka i gotowane miesko, a ze slodyczy biszkopty, potem niesmialy jogurcik naturalny, banan, potem dzem truskawkowy, potem truskawki, aaa jeszcze wczesniej kawka ukochana Potem stopniowo kolejne produkty, kolejnosc dowolna - co mi w oko wpadlo, a potem hulaj dusza, zero opamietania Generalnie uwazalam na diete pierwsze 2 tygodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mamurzyca Re: jedzonko mamy 12.08.06, 22:03 auu to ja jestem jakas wyrodna matka.. jem wszystko, w szpitalu wszystko mi dawali, wiec myslalam ze moge co chce, ale cos mi malej wyskoczyly chropowate poliki wiec nie wiem od czego.. chyba zaczne nie jesc nabialu- bo to jedynie zwiekszylam w ostatnich tygodniach.. a i tak nie przepadam za mlekiem.. a moze to owoce??? jem je w zastraszajcych ilosciach.. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: jedzonko mamy 13.08.06, 09:16 chropowate policzki to "raczej na pewno" alergia na bialko krowie Odpowiedz Link Zgłoś
gustina Re: jedzonko mamy 13.08.06, 09:14 Wszystko,ale tutaj nie ma czegos takiego jak dieta matki karmiacej.Ogranicza sie niektore warzywa zmieniajace smak mleka. Odpowiedz Link Zgłoś
jakw Re: jedzonko mamy 13.08.06, 09:54 Hm, jak pamiętam, w niemal 1-szej kolejności było ptasie mleczko Odpowiedz Link Zgłoś