Dodaj do ulubionych

goraco!!!!!!!

14.04.09, 19:19
dziewczyny w co ubieracie maluchy jak jest tak cieplo?mieszkam na 3
pietrze,okna na cala sciane,a w mieszkaniu 31 stopni po poludniu.w dzien smiga
w samym bodziaku z krotkim rekawem,ale co na noc?nad ranem troche
zimno,zwlaszcza,ze strasznie kopie podczas spania i kocyk laduje obok...ale
jak zasypia ok 20 to jeszcze takie goraco w srodku...
Obserwuj wątek
    • w_miare_normalna Re: goraco!!!!!!! 14.04.09, 19:47
      body z krótkim rękawem i pół śpioch
    • semi-dolce Re: goraco!!!!!!! 14.04.09, 19:52
      Ostatnio samo body z krótkim. Oraz zawiesiłam ciężkie, grube, ciemne zasłony smile
    • karro80 Re: goraco!!!!!!! 15.04.09, 09:29
      W dzień bodziak, jak raczkuje to delikatne spodenki, coby kolan do
      krwi o wykladzine nia załatwiła.
      W nocy cienka całościowa piżamka, bo śpi odkryta, a rano też bywa
      chłodno.
    • meggi80 Re: goraco!!!!!!! 15.04.09, 09:36
      My nocy czesto zakladamy rampersa i nie zakladamy skarpetek, body z
      dlugim rekawem i na to spiworek, ale dość cienki. Przed snem
      wietrzymy pokój, a jak jest duszno to rozszczelniamy okno,, wtedy
      jest przyjemna temperatura ok 20 stopni.
    • koza_w_rajtuzach Re: goraco!!!!!!! 15.04.09, 09:53
      Staś dzisiaj w nocy spał w bodziaku z krótkim rękawem i półśpiochach. Ale u nas
      w domu jest 18 stopni smile.
      • el.dorotka Re: goraco!!!!!!! 15.04.09, 10:02
        my też mamy słoneczne mieszkanie i jest gorące w sypialni cały dzień rolety w
        dół zeby sie nie nagrzewało a w salonie zasuwam ciekimi zasłonkami żeby jasno
        było a słonko nie nagrzewało coś to daje napewno a na noc mała body z krótkim
        rękawkiem i spodenki za kolanko bez skarpet jest przykryta kołderka nie
        rozkopuje sie jak narazie jest ok ale co bedzie latem to nie wiem aż sie boje .
        • mama_nikodemka Re: goraco!!!!!!! 15.04.09, 10:36
          moj synek spi w samym bodziaku z krotkim rekawem, bez skarpetek ale sie nie
          rozkopuje a jak nawet mu sie zdarzy to i tak jest caly cieply wiec sadze ze nie
          marznie ale u nas nad ranem to duszno sie robi w pokoju, jak noce beda
          cieplejsze to troszke bedziemy okno uchylac
      • atucapijo Re: goraco!!!!!!! 15.04.09, 14:55
        Moj by chyba umarl z zimna... u nas wlasnie przestali grzac, a mury
        mam polmetrowe, wiec zimno jednak, i w dzien po zacienionej stronie,
        iw nocy... mimo pieknego lata na zewnatrz. spimy w body na krotki
        rekaw i pajacyku na dlugi, pod kocykiem. mi by tak bylo za zimno,
        wiec sprawdzam 100 razy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka