kasiachybie
14.04.09, 19:19
dziewczyny w co ubieracie maluchy jak jest tak cieplo?mieszkam na 3
pietrze,okna na cala sciane,a w mieszkaniu 31 stopni po poludniu.w dzien smiga
w samym bodziaku z krotkim rekawem,ale co na noc?nad ranem troche
zimno,zwlaszcza,ze strasznie kopie podczas spania i kocyk laduje obok...ale
jak zasypia ok 20 to jeszcze takie goraco w srodku...