Dodaj do ulubionych

Pierwsze USG

14.10.05, 14:48
Wczoraj miałam pierwsze USG. Moja Dzidzia ma 7 tygodni i mierzy 1 centymetr.
Słyszałam serduszko!
Obserwuj wątek
    • olutek_m Re: Pierwsze USG 14.10.05, 15:08
      Gratuluję Ci Maluszkasmile Tydzien temu byłam na USG, wtedy mój Skarb miał 1 cmsmile
      Pozdrawiam!
    • o_tuska Re: Pierwsze USG 14.10.05, 16:07
      gratulacje!!!! wiem jaka to rdość
      moje ostatnio (10 dni temu) miało 26mm
      zdjątko często oglądam smile
      • mia80 Re: Pierwsze USG 14.10.05, 18:33
        Ja na USG w 7t4d też widziałam 13 mm zarodek, ale na moje pytanie o serduszko
        lekarz odpowiedział, że to za wcześnie. Kurcze, co jest? Czyżby jakość sprzętu.
        Nie maiłam USG dopochwowego.
        • o_tuska Re: Pierwsze USG 17.10.05, 08:45
          ja miałam dopochwowe jest dokładniejsze - spokojnie z tym sprzętem różnie bywa
          ale nie jakość tylko czasem ułożenie dzidziusia jest najważniejsze (to opinia
          mojej gin)
        • mimoooza Re: Pierwsze USG 17.10.05, 10:20
          Mia,
          mój gin robi USG dopochwowo do końca 3 miesiąca, bo mówi, że przezbrzuszne w
          tym czasie nie jest tak dokładne. Niczym się nie martw, na pewno na następnym
          przezbrzusznym wszystko będzie pięknie widać. Skoro maleństwo jest i ma się
          dobrze, na pewno serduszko też mu pięknie bije smile Pozdrawiam cieplutko smile
    • sanna2 Re: Pierwsze USG 17.10.05, 11:16
      Właśnie jestem po pierwszej wizycie, maluszek ma się dobrze, 8 tydzień, a USG
      pokazało że "jest duży" na pełne 9 tygodni, serduszko bije, następna wizyta za
      3 tygodnie, a i mierzy 1,83 cm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka