monique595 14.10.05, 14:48 Wczoraj miałam pierwsze USG. Moja Dzidzia ma 7 tygodni i mierzy 1 centymetr. Słyszałam serduszko! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olutek_m Re: Pierwsze USG 14.10.05, 15:08 Gratuluję Ci Maluszka Tydzien temu byłam na USG, wtedy mój Skarb miał 1 cm Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
o_tuska Re: Pierwsze USG 14.10.05, 16:07 gratulacje!!!! wiem jaka to rdość moje ostatnio (10 dni temu) miało 26mm zdjątko często oglądam Odpowiedz Link Zgłoś
mia80 Re: Pierwsze USG 14.10.05, 18:33 Ja na USG w 7t4d też widziałam 13 mm zarodek, ale na moje pytanie o serduszko lekarz odpowiedział, że to za wcześnie. Kurcze, co jest? Czyżby jakość sprzętu. Nie maiłam USG dopochwowego. Odpowiedz Link Zgłoś
o_tuska Re: Pierwsze USG 17.10.05, 08:45 ja miałam dopochwowe jest dokładniejsze - spokojnie z tym sprzętem różnie bywa ale nie jakość tylko czasem ułożenie dzidziusia jest najważniejsze (to opinia mojej gin) Odpowiedz Link Zgłoś
mimoooza Re: Pierwsze USG 17.10.05, 10:20 Mia, mój gin robi USG dopochwowo do końca 3 miesiąca, bo mówi, że przezbrzuszne w tym czasie nie jest tak dokładne. Niczym się nie martw, na pewno na następnym przezbrzusznym wszystko będzie pięknie widać. Skoro maleństwo jest i ma się dobrze, na pewno serduszko też mu pięknie bije Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
sanna2 Re: Pierwsze USG 17.10.05, 11:16 Właśnie jestem po pierwszej wizycie, maluszek ma się dobrze, 8 tydzień, a USG pokazało że "jest duży" na pełne 9 tygodni, serduszko bije, następna wizyta za 3 tygodnie, a i mierzy 1,83 cm Odpowiedz Link Zgłoś