kuncwotek
11.04.06, 19:27
Zuza wcina:
kaszki na wodzie,
zupki,
kartofelki z masełkiem,
deserki np. jabłko z marchewką i gruszką....czasami ze słoiczka,
chrupki kukurydziane,
pije soczki i herbatki
i oczywiście mleczko z piersi.
Chyba mało tych nowości? A jak jest u Was?