Dodaj do ulubionych

Co Wasze dzieci jedzą?

11.04.06, 19:27
Zuza wcina:
kaszki na wodzie,
zupki,
kartofelki z masełkiem,
deserki np. jabłko z marchewką i gruszką....czasami ze słoiczka,
chrupki kukurydziane,
pije soczki i herbatki
i oczywiście mleczko z piersi.
Chyba mało tych nowości? A jak jest u Was?
Obserwuj wątek
    • nie_zapominajka1 Re: Co Wasze dzieci jedzą? 11.04.06, 20:52
      Młody je przede wszystkim pokarm z piersi, a oprócz tego:
      zupki wieloskładnikowe,
      z mięs je tylko królika,
      jabłka ze słoiczka.
      Nic poza powyższym nie dostaje.
      • guruburu pierś 11.04.06, 21:03
      • kaliaa Re: Co Wasze dzieci jedzą? 11.04.06, 21:27
        zupki wieloskaladnikowe, warzywne badz na kroliku lub indyku,
        deserki tylko jablko z dynia, lub jablko z gruszka - inne jej nie smakuja,
        do popicia woda tylko rano na czczo i tylko ok 20 ml,
        chrupki kukurydziane ok 4-7 sztuk dziennie
        glowne jej jedzonko i picie to piers
        • aciki Re: Co Wasze dzieci jedzą? 11.04.06, 22:09
          Maksio je dużo bo jest dawno na butli:
          - owoce: jabłka, gruszki, morele, winogrona, owoc dzikiej róży i chyba jeszcze
          coś...
          - zupki wieloskładnikowe z mięskiem: królik,indyk i jagnięcinka;
          - soczki pije z tych co wyżej owocow, i wodę.
          - wczoraj dałam w łapkę Flipsa ale odgryzł pół i się wystraszył, że ma coś
          dużego w buzi (hihi)
          - mleczko i kaszkę Bifidus na noc
          To chyba wszystko.
          • liniosek Re: Co Wasze dzieci jedzą? 11.04.06, 23:03
            mleko bebiko 2R (zageszczone)
            kaszka z brzoskwiniami na mleku mod.
            deserki ostatnio sloiczek marchew i jablko,banan zmiksowany
            zupki wielowarzywne z mieskiem
            herbatka ziolowa bobovity

            soczkow nie bardzo chce pic wiec sobie darujemy
    • azja811 Re: Co Wasze dzieci jedzą? 12.04.06, 11:30
      Moje dziecię je wszystko zarówno to co jadlane jak i nie jadlane.Wszytko mu
      smakuje co mu mamusia zaserwujesmile
    • miska28 Re: Co Wasze dzieci jedzą? 12.04.06, 13:59
      A moj Michal wprawdzie od niedawna ale je juz:
      - kaszki na mleku modyfikowanym (z bananami, malinami, czy morelami)
      - SINLAC
      - zupki jarzynowe ze sloiczkow, dania warzywno-miesne z
      krolikiem,cielecina,jagniecina,kurczakiem
      - deserki chyba testowalismy juz wszystkie dostepne dla dzieci od 6 miesiaca
      - jogurt z owocami Hippa w sloiczkach
      - piers
      - sporadycznie popija herbatka Hippa owocowa ale generalnie nie lubi pic
      niczego poza cycusiem (soki odpadaja)

      Dawalam ucierane jablko ale zwymiotowal bo trafila sie grudka, dlatego tez z
      chrupkami sie tez na razie wstrzymuje.
      Na razie tylko mussy przechodza
      • malina.majka Re: Co Wasze dzieci jedzą? 12.04.06, 14:31
        Maya oprocz piersi dostaje produkty Hipp'a: zupki ze wszystkim,co serwuja dla
        danego wieku(sprobowala z kazdym rodzajem miesa),deserki to samo-wszystko,co
        dostepne i co moze
        (banan,jagody,jablko,truskawka,sliwka,morela,brzoskwinia,gruszka,nie
        pamietam,co jeszcze) ,czasami soczek,ale nie bardzo umie pic z butelki albo
        niekapka,herbatek nie pije. pozdrawiamy.
        • kuncwotek miska28 12.04.06, 14:59
          Ja najpierw zcieram jabłuszko a potem dodatkowo je miksuje np. z marchewką czy
          gruszką. Nie ma grudeksmile
          • mloda25 Re: miska28 12.04.06, 16:10
            Owoce:jablko,gruszka, banan,brzoskwinia
            Warzywa:ziemniak, marchew,pietruszka,slodki ziemniak,groszek zielony, fasolka
            szparagowa, brokuly, kalafior,cukinia,szpinak,pomidor
            ryz, kasza jeczmienna,makaron,chleb brazowy
            rozne kaszki,jogurty,wafelki ryzowe
            mleko modifikowane
            • mloda25 Re: miska28 12.04.06, 16:11
              Zapomnialam o mieski-indyk,kurczak.
      • sdec Re: Co Wasze dzieci jedzą? 12.04.06, 16:15
        Może ktoś mi napisze co to jest Sinlac? Może to jeść każde dziecko?
        • kaliaa do sdec- 12.04.06, 18:07


          sinlac jest pyszny- bardzo mi smakuje i wiekszosc dzieci za tym tez przepada
          tu masz wszystko o sinlacu:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25239&w=38696806&a=38747522
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25239&w=39228702&a=39522245
          • sdec Re: do sdec- 12.04.06, 21:31
            Wielkie dzięki za info. Na pewno jutro kupię i dam małemu.
            • kuncwotek jogurcik hippa? 12.04.06, 21:41
              Nie widziałam! A on stoi w lodówkach, czy z produktami z żywnością dziecięcą?
              Też się skuszę;]
              • malex Re: jogurcik hippa? 12.04.06, 23:25
                ja kupilam w aptece.
                jest w proszku, wiec w jakims suchym miejscu musisz poszukac na polkach
                sklepowych. na pewno nie w lodowce.
                pa
                • malex Re: jogurcik hippa? 12.04.06, 23:26
                  oj cos mi sie pochrzanilo... nie zauwazylam tytulu smile mam na mysli sinlac of
                  kors, sorki
                  • kuncwotek a jajko dajecie? 13.04.06, 10:30
                    Jakoś chyba nikt nie wspomniał o jajku? Zuza nie ma jeszcze 7 mies., więc Jej
                    nie daję. A Wasz 7 miesięczniaki?
              • kaliaa sinlac 13.04.06, 10:43
                najlepiej kupowac w supermarketach, to stoi przy kaszkach dzieciecych, zdarza
                sie ze na dolnych polkach wiec trzeba uwaznie szukac
    • jadis76 Re: Co Wasze dzieci jedzą? 12.04.06, 18:10
      wszystkie kaszki
      zupki i dania z mięsem gerbera ( innych odmawia ), a owoce wszystkie i
      wszystkich firm
      oczywiście wszystko powyżej odpowiednio dla jej wieku
      poza tym jogurt hippa z owocami ale tylko z morelą bo truskawki się jakoś boje,
      chrupeczki i soki
      mleko Nan2
      • pani30 Re: Co Wasze dzieci jedzą? 12.04.06, 20:50
        Mój Domas bardzo polubił pomidorową!!2 tygodnie temu w sobotę podałam mu troszkę pomidorowej ze śmietaną i strasznie mu smakowała płakał o jeszcze!Dzisiaj ugotowałam mu pomidorowej bez śmietany i był zachwycony!I bardzo lubi jabłuszka.A tak wogóle to najlepszy jest cycuś!!
        bobasy.pl/?u=2811&s=c7b93705de5cebd95785083e0f0c6c9e&

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka