Od 2 dni mamy problem z noskiem

Mała furczy na nim okrutnie, ale w nosku
nic nie ma. Psikam MARIMEREM, próbuję "coś" wyciągnąć i nic... Już nie wiem
czy ona ma katar? ale wtedy chybaby coś w nosku było, ale skąd to furczenie,
pojawia się głównie jak leży na wznak...