Dodaj do ulubionych

pierwsze usg

21.02.08, 11:13
wczoraj bylam u lekarza i fasolka ma 2,0mm chyba ale wiem ze jest
ok bo sie
zamartwialam
teram masa badan i 12marca wizyta juz zobacze serduszko
Obserwuj wątek
    • rooms Re: pierwsze usg 21.02.08, 11:43
      gratuję! super, że wszystko jest w porządku
      • olensia Re: pierwsze usg 21.02.08, 13:21
        Super, ze wszystko jest wporzadku....
    • mineralna.woda Re: pierwsze usg 21.02.08, 14:50
      Super gratulacje !!! Ja 11 marca idę podsłuchać serduszko
      maleństwa ;D Nie wiem jak tyle wytrzymam ! Już odliczam dni ;D
    • mika0078 Re: pierwsze usg 21.02.08, 15:21
      pozdrawiam was serdecznie i zycze zdrowych Fasklek
      • aniaresz Re: pierwsze usg 21.02.08, 15:38
        Gratuluje, czyli jest dobrze.............
      • claudia84 Re: pierwsze usg 21.02.08, 15:41
        najważniejsze, że wszystko w porządku, że dzidzia jest! I serduszko na kolejnej
        wizycie będzie biło! smile
        • kasiaijulia Re: pierwsze usg 21.02.08, 19:10
          no to super że wszystko jest ok smile
    • jamajkowa Re: pierwsze usg 21.02.08, 17:41
      Ja pierwsze USG miałam w 5 tyg. czyli tydzień temu i też na
      szczęście wyszło, że wszystko OK smile
      Ale coś mi się wydaje, że nie doczekam do tego USG, które mam mieć w
      13 tyg. i pójdę wcześniej, bo będę się stresować czy wszystko OK..
      • mika0078 Re: pierwsze usg 21.02.08, 20:08
        no ja tez chyba pojde tak okolo 7 marca albo 8 o!!!!
        w dzien kobiet i do innego lekarza bo mial ale aby moj byl przy usg
        • annas853 Re: pierwsze usg 22.02.08, 12:35
          ja idę do lekarza 29 lutego i też będe słuchać serduszka już
          odliczam dni i nie mogę się doczekać
          • mika0078 Re: pierwsze usg 22.02.08, 21:33
            ja teraz przelozylam wizyte i ide 17marca zmienilam lekarza ide do
            innego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka