mika0078 21.02.08, 11:13 wczoraj bylam u lekarza i fasolka ma 2,0mm chyba ale wiem ze jest ok bo sie zamartwialam teram masa badan i 12marca wizyta juz zobacze serduszko Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rooms Re: pierwsze usg 21.02.08, 11:43 gratuję! super, że wszystko jest w porządku Odpowiedz Link Zgłoś
mineralna.woda Re: pierwsze usg 21.02.08, 14:50 Super gratulacje !!! Ja 11 marca idę podsłuchać serduszko maleństwa ;D Nie wiem jak tyle wytrzymam ! Już odliczam dni ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mika0078 Re: pierwsze usg 21.02.08, 15:21 pozdrawiam was serdecznie i zycze zdrowych Fasklek Odpowiedz Link Zgłoś
aniaresz Re: pierwsze usg 21.02.08, 15:38 Gratuluje, czyli jest dobrze............. Odpowiedz Link Zgłoś
claudia84 Re: pierwsze usg 21.02.08, 15:41 najważniejsze, że wszystko w porządku, że dzidzia jest! I serduszko na kolejnej wizycie będzie biło! Odpowiedz Link Zgłoś
jamajkowa Re: pierwsze usg 21.02.08, 17:41 Ja pierwsze USG miałam w 5 tyg. czyli tydzień temu i też na szczęście wyszło, że wszystko OK Ale coś mi się wydaje, że nie doczekam do tego USG, które mam mieć w 13 tyg. i pójdę wcześniej, bo będę się stresować czy wszystko OK.. Odpowiedz Link Zgłoś
mika0078 Re: pierwsze usg 21.02.08, 20:08 no ja tez chyba pojde tak okolo 7 marca albo 8 o!!!! w dzien kobiet i do innego lekarza bo mial ale aby moj byl przy usg Odpowiedz Link Zgłoś
annas853 Re: pierwsze usg 22.02.08, 12:35 ja idę do lekarza 29 lutego i też będe słuchać serduszka już odliczam dni i nie mogę się doczekać Odpowiedz Link Zgłoś
mika0078 Re: pierwsze usg 22.02.08, 21:33 ja teraz przelozylam wizyte i ide 17marca zmienilam lekarza ide do innego Odpowiedz Link Zgłoś