kalafior_tez_kwiat 22.04.06, 23:42 Przez przypadek znalazłam to forum i to jest właśnie coś dla mnie )) Mam córeczkę Martę (28 miesięcy) i synka Jakuba (11 miesięcy). Coś mi się wydaje, że będę często tu zaglądała ) oczywiście jak Młode tylko na to pozwolą Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agutek10 Re: Witam! Jestem nowa 23.04.06, 12:38 jak najbardziej pozwalamy i witamy!!! Odzywaj sie często - to forum potrzebuje życia Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia244 Re: Witam! Jestem nowa 23.04.06, 22:18 witaj! miedzy naszymi dziecmi jest podobna róznica wieku - tyle, ze ja jestem na początku drogi Młodsza ma dopiero 2 miesiace. witam na forum b. serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
kalafior_tez_kwiat Re: Witam! Jestem nowa 24.04.06, 08:44 Dziewczyny czytam Wasze posty na tym forum i... wreszcie poczułam się NORMALNIE. Do tej pory wydawało mi się, że jestem z Marsa, nikt nie royumie mioch problemów, bo przecież "przesadzam i są sztuczne". Naprawdę dobrze wiedzieć, że się nie jest samemu... Odpowiedz Link Zgłoś
ekasia1 Re: Witam! Jestem nowa 24.04.06, 12:08 Cześć, ja też mam córeczkę i synka. Kinga ma 22 m-ce, a Kamil 3 m-ce. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
aluniaaa kalafior_tez_kwiat a ja Ciebie zapraszam na forum 25.04.06, 23:32 GRUDNIOWE SKARBY 2003- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=17817 Co Ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
kalafior_tez_kwiat Re: kalafior_tez_kwiat a ja Ciebie zapraszam na 26.04.06, 08:06 Dziękuję Fakt wiem, że jest to forum i jakoś kurcze o nim zapomniałam. Dzięki za przypomnienie ))) Odpowiedz Link Zgłoś