Dodaj do ulubionych

Witam! Jestem nowa

22.04.06, 23:42
Przez przypadek znalazłam to forum i to jest właśnie coś dla mnie wink)) Mam
córeczkę Martę (28 miesięcy) i synka Jakuba (11 miesięcy).
Coś mi się wydaje, że będę często tu zaglądała smile) oczywiście jak Młode tylko
na to pozwolą wink
Obserwuj wątek
    • hanti Re: Witam! Jestem nowa 23.04.06, 08:46
      witamy bardzo serdecznie smile)))
    • agutek10 Re: Witam! Jestem nowa 23.04.06, 12:38
      jak najbardziej pozwalamy i witamy!!! Odzywaj sie często - to forum potrzebuje
      życiawink
      • oliwia244 Re: Witam! Jestem nowa 23.04.06, 22:18
        witaj!

        miedzy naszymi dziecmi jest podobna róznica wieku - tyle, ze ja jestem na
        początku drogi smile Młodsza ma dopiero 2 miesiace.

        witam na forum b. serdecznie smile
    • kalafior_tez_kwiat Re: Witam! Jestem nowa 24.04.06, 08:44
      Dziewczyny czytam Wasze posty na tym forum i... wreszcie poczułam się
      NORMALNIE. Do tej pory wydawało mi się, że jestem z Marsa, nikt nie royumie
      mioch problemów, bo przecież "przesadzam i są sztuczne". Naprawdę dobrze
      wiedzieć, że się nie jest samemu...
    • ekasia1 Re: Witam! Jestem nowa 24.04.06, 12:08
      Cześć, ja też mam córeczkę i synka. Kinga ma 22 m-ce, a Kamil 3 m-ce.
      Pozdrawiam.
    • aluniaaa kalafior_tez_kwiat a ja Ciebie zapraszam na forum 25.04.06, 23:32
      GRUDNIOWE SKARBY 2003- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=17817

      Co Ty na to?
      • kalafior_tez_kwiat Re: kalafior_tez_kwiat a ja Ciebie zapraszam na 26.04.06, 08:06
        Dziękuję wink Fakt wiem, że jest to forum i jakoś kurcze o nim zapomniałam.
        Dzięki za przypomnienie wink)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka