mrssquirrel
24.08.06, 12:15
Czy ktoś może miał podobny problem? Mój synek ma 15 miesięcy i przy
zasypianiu oraz wtedy gdy jest zmęczony ssie paluszka. Chciałabym go oduczyć,
może ktoś zna jakieś skuteczne sposoby. Słyszałam o jakiś maściach, które w
połączeniu ze śliną stają się okropnie gorzkie. Czy ktoś o tym słyszał.
Czekam na rady i pozdrawiam kasia w.