Dodaj do ulubionych

Będę miała synka

06.03.08, 11:41
Julka Witka lub Witka Julka to sie jeszcze okaże jak wyjdzie i pokaże buźkę!!! Kurcze chciałam dziewczynkę przyznam szczerze, że z powodu radości strojenia w te śliczne sukieneczki, ale jak zobaczyłam ptaszka na usg to tak się wzruszyłam i ucieszyłam, że szok.Ha Ha tak naprawdę to płeć nie miała większego znaczenia, ale fajnie wiedzieć bo mogę zakupy robić pod kątem faceta no i to troszkę tak jakby już go zobaczyć, jeśli wiecie o co mi chodzismileNo i mogę do niego konkretnie się zwracać per synu lub po imieniu, kurcze ale mam radochę smile!!!!
Obserwuj wątek
    • olamad Re: Będę miała synka 06.03.08, 11:50
      Ja mam starszą córeczkę, i jak byłam drugi raz w ciąży, to chciałam
      drugą dziewczynke. Na USG jednak w pełnej okazałosci ukazał sie
      siurek i też poczułam się zawiedziona.
      Teraz kolega Bartosz ma prawie rok i nie zamieniłabym go na zadną
      dziewczynke smile). Mimo, ze wciaż niemowlak, to widać, ze chłop -
      upierdliwiec i synuś mamusi smile.
    • anna_sla Re: Będę miała synka 06.03.08, 12:01
      gratuluję smile) fajnie to opisałaś smile)
    • gimel4 Re: Będę miała synka 06.03.08, 12:11
      gratki!
      Zarówno synki, jak i córki są fajowskie. Oczywiście, dopóki nie
      urosną i nie zaczną mieć własnego poglądu na życietongue_out
    • nunna81 Re: Będę miała synka 06.03.08, 12:15
      Gratulacje!!!
      Mam nadzieję,że następnym razem u mnie też będzie siurakbig_grin
    • m0nalisa Re: Będę miała synka 06.03.08, 12:35
      gratulacje, fajne sa chlopaki, tez chcialam dziewczynke i jak mi pani na usg
      powiedziala ze synio to kazalam jej sprawdzic jeszcze raz tongue_outPp
      i fajoskiego mam synia!!
      a core wlasnie zmalowalismy wiec wszystko przed toba smile

      gratulacje!!!!!
    • dzika41 Re: Będę miała synka 06.03.08, 13:21
      no i fajnie!!!!!!
      ja do końca nie wiedziałam co urodzę....
    • bacha1979 Re: Będę miała synka 06.03.08, 16:04
      Gratuluję kochana, ale wstrzymaj się z tymi chłopakowymi zakupami. Ja w 17
      tygodniu tez miałam mieć syna.smile A teraz "syn" ma 4 miesiące i na imię Kamila.smile
    • oliw2 Re: Będę miała synka 06.03.08, 16:44
      a ja juz bym nie zamienila mojego synka na dziewczynke!nie ma to jak
      siusiaksmile no i taki maly przystojniak ktory tak cie kocha i
      usmiecka tylko do ciebie....eh ja sie rozplywam! gratuluje!
    • asiamuc Re: Będę miała synka 06.03.08, 21:06
      Wielkie gratulacje!
    • kremenaj Re: Będę miała synka 07.03.08, 08:30
      My wiedzielismy ze beda blizniaki i bardzo bylismy nastawieni na dwoch chlopow
      bo wszycy dookola mieli smile imiona juz nawet byly... Idziemy na usg i lekarz mowi
      na 100% jedna dziewonia a drugie to on uwaza ze tez dziewunia ale glowy nie
      da... Ide do domu karze sobie powrozyc tacie - taka madra bylam wink no i mu tez
      wyszly dwie dziewuchy wiec wyszlo ze jego wina. Tak wiec krotkie rozczarowanie
      mamielismy odwrotne. W domu babiniec ale koty chlopaki.
      Gratulujemy potomka
      • cicha_mysz Re: Będę miała synka 07.03.08, 12:58
        he he u mnie symetria bo ma Kicię- babę , ja no i do tej pory tatuś jedyny facet, teraz jest sprawiedliwie. Poza tym pomyslałam sobie, ze jednak fajnie mieć takiego facecika, a o córeczkę i tak będziemy sie jeszce starać, zakładam, że do trzech razy sztuka, jak się uda to super jak będą same chłopaki to też fajnie, najwyżej dokupię sobie rybki-samiczki do towarzystawasmile Pozdrowienia dla was i waszych chłopaków i dziewczyn!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka