Dodaj do ulubionych

spanie - wielki problem

22.12.03, 13:37
Witajcie emamy( wysłałam już taki post na forum zdrowie - ale może to jest
problem wychowawczy...) - jestem mamą siedmioletniego Michałka, który ma
bardzo duży
problem.Ale od początku- od urodzenia jest żywym srebrem - mało je,wiecznie w
ruchu, mało śpi.Alergik - sporadycznie astmatyczne zapalenia oskrzeli.
Generalnie - mały wariat- nie usiedzi w miejscu,pyskaty, śmiały bez
kompleksów ale... Nie przesadzając- nie przespał w swoim życiu chyba więcej
jak z 15 nocek bez: budzenia się, płaczu , przychodzenia do naszego łóżka -
boi się ciemności, słyszy duchy, cienie na ścianach - koszmar - zapalone
światło - źle zgaszone- jeszcze gorzej. Myślę że to wynika z jego
nadwrażliwości - bo to zodiakalny raczek, mama też nawrażliwa ale jak patrzę
na jego sińce pod oczami...Tłumaczenie że nic mu nie grozi , zostawianie
lampki nic nie daje- jedynym lekarstwem jest spanie z rodzicami. I tak
robimy. Tylko zaczynam martwić się, żeby to nie była jakaś poważniejsza
przyczyna. Nie spotkałam się wśród znajomych z takim problemem u dzieci w tym
wieku. Może, ktoś z was miał taki problem albo wie jakie mogą być przyczyny -
może pomogą mi Wasze doświadczenia bo mi wyczerpały się pomysły -Agnolina

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka