jagodaa80
28.07.09, 12:07
Witam, moj 3 letni Mateuszek bardzo rozsmakowal sie w parowkach po
tym jak zrobilam mu danie z parowek ulozonych w usmiechniete buzki;-
) Nie jestem jednak pewna czy to zdrowe mieso, kolezanka polecila mi
jedynki robione z indyka- czy macie jakies doswiadczenie na ten
temat?
Pozdrawiam,
Jagoda