Dodaj do ulubionych

opalenizna

23.08.07, 13:35
Dziewczyny mam pytanko,czy jest na rynku jakiś balsam bądź mleczko
które po nałożeniu na skóre powoduje że jest się "opalonym".Nie
chodzi mi samoopalacze tylko coś expresowego.Niestety nie mogę się
opalać,solarium również źle na mnie działa,a na samoopalacz już jest
za późno bo w sobotę jadę na wesele.Pomóżcie.Magda
Obserwuj wątek
    • gosiavip1 Re: opalenizna 23.08.07, 16:59
      ja mam balsam do ciala Dove, wg mnie jest super, naprawde szybko
      opala, wystarczy dwa dni sie posmarowac dwa razy dziennie i jest sie
      opalonym, szczegolnie na nogi uzywam, tylko zwroc uwage bo sa dwa
      odcienie do jasnej i ciemnej karnacji, no i po tym do ciemniej
      karnacji jest lepszy efekt, sa tez kremy do twarzy
    • melkamorelka Re: opalenizna 23.08.07, 19:22
      ja używam balsamu bązującego firmy sopot i też jestem zadowolona,a
      tak swoją drogą to po samoopalaczu szybciej nabierzesz
      opalenizny...a do soboty napewnosmile)
    • agas301 Re: opalenizna 23.08.07, 23:26
      Fajny jest też z Kolastyny
      • mata811 Re: opalenizna 24.08.07, 08:24
        Garnier do śniadej katnacji. A swoją drogą jasna cera jest w
        modzie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka