chvvilovva
04.01.13, 13:31
Witajcie.
Mam 28 lat. Jestem studentką. W 2012 mialam kilka zleceń na umowe o dzieło (lacznie otrzymalam w 2012 ok.3 tys.PLN. W czerwcu wyszłam za mąż. Mąż pracuje w Stanach Zjedn.i tam rozlicza sie z podatkow. Ponadto studiuje w Polsce. Jest obywatelem Polski.
Oboje jestesmy zameldowani tymczasowo w jednym z malopolskich miast.
1.Czy mozemy zlozyc wspolna deklaracje dot.naszych dochodow?
2.Czy lepiej rozliczac sie osobno?
3.Jak zlozyc taka deklaracje? Czy mozna przez internet?
4.Na wiosne urodze dziecko. Czy bede mogla sie starac o becikowe?
Z góry dziekuje za wszystkie porady.