zgloska
18.07.06, 22:58
Mój niemąż i jego babcia mają mieszkanie lokatorskie (kwaterunkowe), ja
posiadam mieszkanie własnościowe.
Ostatnio babcia ciągle powtarza, że chce wrócić do swojego domu rodzinnego na
wieś (bo tam się urodziła, wychowała itp.). Postanowiła się wyprowadzić pod
koniec wakacji.
Więc pytam czy te oba mieszkania można zamienić na 1 większe własnościowe,
które będzie własnością moją i mojego niemęża ?
I czy od takiej zamiany płaci się duży podatek w US?
Może, któraś z mam wie?