madtea 27.07.08, 09:23 czy ktoś się może orientuje czy jeśli ktoś nie wymienił prawo jazdy do owego 30 czerwca 2006 to może to jeszcze zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przeciwcialo Re: prawo jazdy 28.07.08, 10:05 Wymienic pewnie może ale chyba jeździc z tym starym dokumentem nie powinien. Odpowiedz Link Zgłoś