Dodaj do ulubionych

prawo jazdy

27.07.08, 09:23
czy ktoś się może orientuje czy jeśli ktoś nie wymienił prawo jazdy do owego
30 czerwca 2006 to może to jeszcze zrobić?
Obserwuj wątek
    • przeciwcialo Re: prawo jazdy 28.07.08, 10:05
      Wymienic pewnie może ale chyba jeździc z tym starym dokumentem nie
      powinien.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka