01.07.04, 09:55
Jakie bierzecie witaminki w ciąży?? U mnie 23 tc. Do tej pory brałam Elevit-
poleciała mi pani doktor, a teraz kupiłam Prenatal są dużo tańsze i podobno
też są dobre, A jak wy???????
Obserwuj wątek
    • agusiasa Re: witaminki 01.07.04, 10:01
      Ja zażywam Materne. NIektórzy twierdzą, że jest ona trochę przereklamowana, ale
      cóz... Wszystkie kobiety w moim najbliższym otoczeniu ją przyjmowały i były
      zadwolone, lekarz tez mi ją polecił...
    • agnesm1 Re: witaminki 01.07.04, 10:06
      Ja biore falvit - tylko 7 zl za opakowanie 30tab

      Pozdrawiam
      Agnesm
      • asochac1 Re: witaminki 01.07.04, 10:21
        biorę Vitrium Prenetal, taki sam skład jak Prenatal a tańszy.
        Ania + 27 tydz. niespodzianka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka