gogo2 01.07.04, 09:55 Jakie bierzecie witaminki w ciąży?? U mnie 23 tc. Do tej pory brałam Elevit- poleciała mi pani doktor, a teraz kupiłam Prenatal są dużo tańsze i podobno też są dobre, A jak wy??????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agusiasa Re: witaminki 01.07.04, 10:01 Ja zażywam Materne. NIektórzy twierdzą, że jest ona trochę przereklamowana, ale cóz... Wszystkie kobiety w moim najbliższym otoczeniu ją przyjmowały i były zadwolone, lekarz tez mi ją polecił... Odpowiedz Link Zgłoś
agnesm1 Re: witaminki 01.07.04, 10:06 Ja biore falvit - tylko 7 zl za opakowanie 30tab Pozdrawiam Agnesm Odpowiedz Link Zgłoś
asochac1 Re: witaminki 01.07.04, 10:21 biorę Vitrium Prenetal, taki sam skład jak Prenatal a tańszy. Ania + 27 tydz. niespodzianka Odpowiedz Link Zgłoś