Czy powinno się robić badanie IgG i IgM, jeśli chodzi różyczkę.
Pytam bo pani w laboratorium powiedziała, że wystarczy jak zrobię IgM. A w
razie gdyby coś wyszło wtedy IgG.
No i zrobiłam tylko jedne. A teraz tak siedzę i myślę, ze może jednak
niepotrzebnie pożałowałam.

Proszę, czy ktoś może dać znać co określa IgM a co IgG.
Pozdrawiam