13.11.08, 08:56
lecze sie na depresja przeszło 10 lat,nawet teraz biore leki ,tak sie zastanawiam czy z ta moja choroba mam wskazania do cesarki?
Obserwuj wątek
    • fabiankaa Re: Cesarka 13.11.08, 13:08
      moze ktos bedzie wiedzial tu
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13344

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka