lola3111 13.11.08, 08:56 lecze sie na depresja przeszło 10 lat,nawet teraz biore leki ,tak sie zastanawiam czy z ta moja choroba mam wskazania do cesarki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fabiankaa Re: Cesarka 13.11.08, 13:08 moze ktos bedzie wiedzial tu forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13344 Odpowiedz Link Zgłoś