lwiczka99
29.05.10, 10:02
Chodziłam na monitoring cyklu. W 12 d.c pecherzyk miał 17mm. W 14
d.c juz go nie było. Czyli pękł. Ale obawiam się że był za mały do
zapłodnienia- mógł mieć najwyżej 19mm. Czy to wystarczy? Wczesniej
pęcherzyki miały ok 22-23mm i pękały. Ginekolog twierdzi że lepiej
poczekać na efekt.Nie wiem już co myśleć.