morbid5 Re: pomocy 30.11.04, 11:52 za szybko nacisnelam enter... zrobilam badanie krwi - wyszlo 10 bhcb. Pani w laboratowium stwierdzila: chyba ciaza Chyba? Juz nie wiem co myslec. 4 dni opoznienia w @ Odpowiedz Link Zgłoś
martiii Re: pomocy 30.11.04, 12:34 najprosciej - zrob test!!sa bardzo wiarygodne. Pozdrawiam, M Odpowiedz Link Zgłoś
muszelka04 Re: pomocy 30.11.04, 12:39 a jak już zrobisz ten test to daj znać powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
pasmois Re: pomocy 30.11.04, 20:11 nie zgodze sie z ktoras dziewczyna ze testy sa wiarygodne, a na pewno ze sa bardzoej wiarygodne niz badanie z krwi. beta na poziomie 10 swiadczy o ciazy, ale bardzo wczesnej.Wybacz za to co teraz napisze ale moze sie zdarzyc ze w ciagu kilku dni zaczniesz plamic. Dotychczasowe doswiadczenia pokazuja,ze jesli w dniu przewidywanej @ Hcg ma niskie wartosci to ciaza sie nie utrzymuje . Najlepiej powtorz badanie za kilka dni - wartosc HCG powinna sie podwoic a nawet potroic. ja na pierwszym badaniu 3 dni po terminie mialam 280j. I nie mowie tego zeby sie chwalic. Mam gleboka nadzieje ze jutro czy w czwartek Twoje hcg wejdzie na poziom setek jednostek i za 8 miesiecy bedziesz szczesliwa Mama. Odpowiedz Link Zgłoś