30.11.04, 11:48
Obserwuj wątek
    • morbid5 Re: pomocy 30.11.04, 11:52
      za szybko nacisnelam enter...
      zrobilam badanie krwi - wyszlo 10 bhcb. Pani w laboratowium stwierdzila: chyba
      ciaza
      Chyba? Juz nie wiem co myslec. 4 dni opoznienia w @
      • martiii Re: pomocy 30.11.04, 12:34
        najprosciej - zrob test!!sa bardzo wiarygodne. Pozdrawiam, M
      • muszelka04 Re: pomocy 30.11.04, 12:39
        a jak już zrobisz ten test to daj znać
        powodzenia
        • morbid5 Re: pomocy 30.11.04, 13:09
          Dzieki, napewno napisze!
    • pasmois Re: pomocy 30.11.04, 20:11
      nie zgodze sie z ktoras dziewczyna ze testy sa wiarygodne, a na pewno ze sa
      bardzoej wiarygodne niz badanie z krwi. beta na poziomie 10 swiadczy o ciazy,
      ale bardzo wczesnej.Wybacz za to co teraz napisze ale moze sie zdarzyc ze w
      ciagu kilku dni zaczniesz plamic. Dotychczasowe doswiadczenia pokazuja,ze jesli
      w dniu przewidywanej @ Hcg ma niskie wartosci to ciaza sie nie utrzymuje crying.
      Najlepiej powtorz badanie za kilka dni - wartosc HCG powinna sie podwoic a
      nawet potroic. ja na pierwszym badaniu 3 dni po terminie mialam 280j. I nie
      mowie tego zeby sie chwalic.
      Mam gleboka nadzieje ze jutro czy w czwartek Twoje hcg wejdzie na poziom setek
      jednostek i za 8 miesiecy bedziesz szczesliwa Mama.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka