Dodaj do ulubionych

a mi nie wyszło, dlaczego??? :((((((

29.12.04, 08:49
nie wyszło, pomimo tego, ze byłam u lekarza, ten stwierdził, ze za 2 dni
będzie owulacja, przytulaliśmy się i nic. Owszem, nie poszłam ponownie
sprawdzić czy pęcherzyk pękł, ale chciałam choć trochę byc spontaniczna.
Teraz czekam na @, wszystko mnie boli, jajniki kłują, piersi obolałe jak
nigdy, ale test negatywny. Wiem, ze to 1 cykl starań, ale jakoś tak cholernie
przykro. Sądziłam, ze skoro pęcherzyk rośnie, to wszystko sie uda i Nowy Rok
rozpoczniemy w wielkiej radości. Buuuu sad(
Obserwuj wątek
    • lenka30a Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 09:30
      hej hej nie załamuj się, zwłaszcza że to pierwszy cykl
      zresztą jeśli jeszcze nie dostałaś @, to skąd możesz mieć pewność że nic nie
      wyszło?
      Czasem test jest negatywny na początku, ale potem wychodzą dwie kreseczki.
      Spróbuj potestować za parę dni.
      Mi się nie udało podczas pierwszego cyklu, teraz próbujemy po raz drugi,
      zobaczymy co z tego wyjdzie
      Ja na razie nie chodzę do lekarza, zrobiłam tylko podstawowe badania krwi a
      dalej zdaję się na naturę.
      Pozdrawiam serdecznie
      napisz coś o sobiesmile
      • jutka7 Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 09:41
        dzięki za dobre słowo smile
        jakoś tak czuję, ze dostanę @, dziś jest 28 dc i test negatywny, wiec pewnie
        tak juz zostanie tym razem
        też wolałabym nie chodzić do lekarza, ale juz kiedyś chciałam zajść w ciążę i
        okazało się, ze mam PCO, leczyłam się, później plany musiałam zmienić, okazało
        się to dobrym rozwiązaniem, teraz z całą świadomością i pewnością chcę już mieć
        dzidziusia
        a ponieważ nie chciałabym po pół roku przekonać się, ze nie mam owu, więc wole
        sprawdzic to u lekarza
        Trzymam za Was kciuki!!!
        Ile masz lat? Ja 27.
        Pozdrawiam bardzo mocno!
        • 1jagienka Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 10:27
          Jutka, przy pierwszej ciąży zrobiłąm 3 testy w odstę pie tygodniowym i nic,
          dopiero 2 tyg po terminie @ wyszedł +, a byłam już bliska posądzenia się lub
          męża o bespłodność, mimo że był to pierwszy cykl. A teraz (przy drugiej ciąży)
          5 miesięcy starań, monitoringu owu, tabletek wspierająctch i nic i dopiero jak
          odpuściłam sobie to cyk! i zaskoczyło!!!! Nie ma reguły na to. Jeśli @ nie
          przyjdzie zrÓb test z krwi i daj znać. Trzymam kciukismile
        • 1jagienka strzeliłam byka!!! 29.12.04, 10:28
          BeSpłodnośc!!!!!aaa. no taksad( bez komentarza
        • lenka30a Do Jutki 29.12.04, 10:48
          Ja mam 23 lata, pracuję jako asystentka prezesa i studiuję zaocznie Rach. i
          Finanse na UW.
          Jesteś pierwszą osobą, która chce ze mną normalnie porozmawiać
          Jako, że niedawno zawitałam na tym forum, dziewczyny wolały pogadać z starymi
          forumowiczkami, a nie z taką świeżynką jak ja
          miło mi smile
          Jeśli chodzi o te wszystkie testy owulacyjne, badania to ja jestem zielona,
          postanowiłam dać szansę naturze, a potem jesli zajdzie taka potrzeba, zasięgnę
          porady lekarza
          jestem dopiero 3 m-ce po ślubie, zaczęliśmy starania pod koniec listopada, za
          pierwszym razem sie nie udało, nie będę wnikać dlaczego
          niedługo u mnie owulacja, juz sie nie moge doczekać
          • jutka7 Re: Do Jutki 29.12.04, 11:11
            Witaj Lenko na Forum smile)
            Ja też jestem w miarę nowa, głównie przeglądam, czytam, rzadko piszę.
            Na pewno nie jest tak, ze dziewczyny wolą "stare" Forumowiczki, tylko te, które
            już długo tu są- znają tematy, mają już inne problemy, myśle, ze stąd się to
            bierze.
            Mam nadzieję, ze spontaniczność poskutkuje i szybciutko zajdziesz w ciążę,
            czego Ci z całego serca życzę!
            • lenka30a Re: Do Jutki 29.12.04, 14:48
              Daj znać gdy już będziesz wiedziała coś o fasolce, będę trzymac kciuki smile
    • martiks Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 11:32
      Jutko, po pierwsze, kto powiedział, że nie wyszło? Po drugie, chyba nie często
      udaje się w pierwszym cyklu starań, więc, jakby co, głowa do góry... Nie
      denerwuje się, bo to poczęciu nie sprzyja. Ściskam Cię cieplutko i przesyłam
      ciążowe fluidkismile
    • monika_oli Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 12:57
      Głowa do górysmile
      Ja o moją pierwszą ciążę walczyłam bardzo długo - 2,5 roku, ale w końcu
      doczekałam się bobaska, a teraz praktycznie bezproblemowo zaszłam w drugą.
      Jak mówi przysłowie: 'co się odwlecze to nie uciecze'.
      Życze powodzenia.
      Monika
      P.S. A może jednak się udało?smile
      • jutka7 Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 13:33
        dziękuję, że pocieszacie i dajecie nadzieję...
        myślę, ze się nie udało, pewnie zaraz dostanę @, w końcu dlaczego test miałby
        się mylić
        ale oczywiście dopóki nie dostanę, będę się łudzić smile
        dodatkowo przeczytałam gdzieś, że takie "ciążowe" objawy typu obrzmiałe piersi
        i kłujące jajniki to moze być wynik przyjmowania duphastonu, a ja już go
        przyjmuję 1,5 roku. Czy nie za długo?
        • pysienka Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 29.12.04, 13:44
          słuchaj jutko testem się na razie nie sugeruj, mnie tez pierszy test wyszedł
          negatywny, dopiero tydzien poźniej zrobiłam kolejny i była tylko bledziutka
          kreseczka, wszytsko sie wyjasnilo po kolejnym tygodniu nie przychodzenia @,
          bedzie dobrze uwierz w tosmile
    • kropk-a Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 31.12.04, 09:04
      Jutka, jak tam? Coś się już wyjasniło?
      • jutka7 Re: do kropk-i 03.01.05, 16:21
        tak,wyjasniło, wczoraj dostałam @ sad
        trudno, lepsza taka informacja niż niepewność, w styczniu bierzemy się
        jeszcze "ostrzej" za robotę smile
        miło, że pytasz...
    • mamamatiego1 Re: a mi nie wyszło, dlaczego??? :(((((( 04.01.05, 11:44
      Cześć. Ja maiłam podobny problem. Pomimo tego że już jestem mamą zapragnęliśmy
      z mężem drugiego dzidziusia. Nasze starania trwały prawie rok. Po kilku
      nieudanych próbach okazało się że owulację nie mam w połowie cyklu tylko
      póżniej. Więc kupiłam testy owulacyjne. I tak za trzecim razem (cyklem) udało
      się ale wtedy gdy test owulacyjny wyszedł pozytywny to kochaliśmy się 2 razy
      dziennie. No i udało się - w sierpniu przyjdzie na świat nasza wyczekiwana
      druga pociecha. Życzę Ci wytrwałości i pozytywnego myślenia. Polecam kupno
      testów owulacyjnych (Ovu Quick - 60 zł za 6 szt). Powodzenia. Pa pa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka