beatle80 Re: Starania Marcowe 21.03.07, 09:09 Od wczoraj mam takie "cięte" poziome bóle podbrzusza. Albo zbliża się okres (planowo w piątek) chociaż temperatura zamiast spadać, rośnie. Nie chce zapeszać jeszcze kilka dni niepewności. Odpowiedz Link Zgłoś
feromonka Cześć! 21.03.07, 21:30 Ja właśnie dzisiaj zobaczyła na teście dwie kreski - ta druga bladziutka, ale jest! mam nadzieje ze bedzie dobrze, a TEN pierwszy dzień wiosny na długo zostanie mi w pamięci pozdr i trzymam za Was kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: Cześć! 21.03.07, 21:45 fiu fiu,GRATULACJE!!!Rozsiej tu swoje fluidki U mnie jeszcze dwa dni niepewności,w piatek powinna być @. Odpowiedz Link Zgłoś
alela1 Re: Cześć! 22.03.07, 08:53 No prosze jakie newsy!! Gratulacje!!!! kto nastepny na wiosne? U mnie dzis 6dc, staranka dopiero w przyszly weekend, wiec rezulatat dopiero w kwietniu. Ale jestem pozytywnie nastawiona, w polowie kwietnia jedziemy sie powygrzewac na sloncu, juz sie nie moge doczekac! Aba, co u Ciebie, Oska? Odpowiedz Link Zgłoś
oska81 Re: Cześć! 22.03.07, 09:25 Dołączam sie do gratulacji Suuuper)))Widać wiosnę, no może nie za oknem U mnie dziś 14dc, owu nie przewiduję w tym cyklu, zresztą u mnie to nie nowość, dziś jadę obejrzeć moje mizerne pęcherzyki i dowiedzieć się, że od następnego cyklu stymulacja clo. Spisałam ten cykl na straty, cóż, czasem (tzn. często) tak musi być. Co prawda starania są, z myślą: a może jednak się uda. Nie chcemy zaprzepaścić żadnej ewentualnej szansy. Zobaczymy co mi dziś lekarz powie. Buziaki Odpowiedz Link Zgłoś
aba1122 Fermonka strasznie, strasznie się Cieszę.... 22.03.07, 09:25 ....i ściskam Cię mocno, tyle się wyczekałaś na te dwie kreski to nic że druga bledsza jutro będzie gruba i widoczna, pisz co u Ciebie bo dajesz Nam nadzieję że każda kiedyś się doczeka! A ja nie pisałam bo kupa spraw na głowie, urzędowa papierologia mnie wykończy jestem strzępkiem nerw ale już mam , mam pozwolenie na budowę! hura! z tego wszystkiego (i dobrze) nie złapałam doła w związku z następnym nieudanym cyklem nie liczę już czy 7 czy 8 i dziś u mnie 6 dc , tak tak drogie koleżanki znów nic nie wyszło! Od wczoraj pije zioła Ojca Sroki zobaczymy czy pomogą? Alela idziemy łeb w łeb , chyba? Oska daj znać jak drugi monitoring, zobaczył gin ,,coś,,? Lamciad trzymam kciuki za Twój cykl? oby było do pary z Fermonką! Całuski dla Was. Odpowiedz Link Zgłoś
oska81 Re: Fermonka strasznie, strasznie się Cieszę.... 22.03.07, 09:30 Aba, super, że w końcu udało się Wam załątwić pozwolenie!!!No to teraz możecie ruszyć pełną parą. Może zapomnicie o staraniach i wtedy się uda A moja obserwacja dziś po południu. Na pewno dam znać. Wracam do pracy, piszę tak urywkami, bo mi tu chodzą za plecami i nie mogę. Odezwę się wieczorem. Pa Odpowiedz Link Zgłoś
aba1122 Sorry Beatle, o Tobie też pamiętam... 22.03.07, 09:28 ...dawaj znać co u Ciebie, są te dwie kreski ? Odpowiedz Link Zgłoś
beatle80 Re: Sorry Beatle, o Tobie też pamiętam... 22.03.07, 11:06 Feromonka - gratulacje. Lamciad, ja też jutro mam planowany okres. Mam nadzieje że obie nie dostaniemy. Ale nie wiem sama czy już jutro testować, może w razie czego poczekam chociaż do soboty. A Ty w razie czego kiedy testujesz? Będę Was na bieżąco informowła. Odliczam niecierpliwie godziny. ps. ide dziś na zajęcia z samoobrony dla kobiet, chociaz nie wiem czy to najlepszy moment gdyby okazało się że jest fasolka. Odpowiedz Link Zgłoś
alela1 Re: marzec 22.03.07, 12:17 Aba, widzisz teraz nie bedziesz miala czasu na myslenie, zajmiesz sie domkiem i budowa!! Mnie to tez czeka ale za niecale 2 lata... Mam nadzieje, ze do tego czasu zaciazymy U mnie 6dc dokladnie jak u Ciebie, cykle 26-27dc. Czyli owu przewiduje 12-15dc. Odpowiedz Link Zgłoś
mijul re: marzec 22.03.07, 12:29 tak, świetny pomysł. nazwa "starania wiosenne" optymistycznie brzmi )) ja też się dołączam, teraz jestem pod koniec cyklu i @ powinien przyjść do niedzieli. tak więc zobaczymy. na razie do nowego wątku wskakuję. a co do budowy domu - to jestem własnie w trakcie, nawet dzisiaj rano byłam na budowie bo elektrykę mi w domu rozkładają, a potem widziałam się z kolegą i rozmawialiśmy o tym jak oni u siebie zaplanowali hydraulikę i inne instalacje i powiem Wam że działa to świetnie - w ogóle człowiek nie myśli o tych staraniach i "udało się czy się nie udało". tak więc aba budowa to świetny odciągacz uwagi feromonka!! wielkie gratulacje i oby więcej tak dobrych wieści!! Odpowiedz Link Zgłoś
beatle80 Re: re: marzec 22.03.07, 12:58 Widzę, że młode Polki prężnie się rozwijają... dzieci, budowa domu. Oby tak dalej. My tez mielismy budować sie w tym roku, ale pewne problemy biurokracji mogą pokrzyżować nam plany na jakiś czas. Tak, tak możemy rozkręcic nowy wątek na forum budowlanym np. Przyszłe mamy budują A swoja drogą co ostatnio dzieje się z cenami materiałów budowlanych to istne szaleństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
aba1122 Re: Starania Marcowe 22.03.07, 13:12 Oj mam nadzieje dziewczyny że przestanę się zadręczać , już niedługo? oby bo na razie moja dobra koleżanka urodziła i trzeba będzie jechać ją odwiedzić i pozachwycać się dzidziusiem, przykre w tym jest to że ma już roczną dziewczynkę i z drugim oczywiście wpadła(zła była jak cholera)jej ciąża minęła dziecko już jest na świecie a ja dalej w tym samym miejscu jestem....przykre to Co do budowy to faktycznie na rynku istne szaleństwo, My całe szczęscie na stan surowy mamy już wszystko, leży i czeka, okna zamówione, dach też takżze na początek wystarczy, szczerze mówiąc to trochę przeraża mnie wybieranie wszystkiego zaczynając od koloru dachówkikończywszy na kontaktach, ciekawe czy obżydną mi po tym zakupy ? mój mąż byłby pewno przeszczęsliwy ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
alela1 Re: Starania Marcowe 22.03.07, 13:25 Aba, a co ja mam powiedziec, moja najlepsza przyjaciolka chodzi w ciazy 4 miesiecznej, i widze sie z nia 2 razy w tyg. i wiesz o czym gadka??? ciagle o tym samym. a mialysmy razem zaciazyc.... Odpowiedz Link Zgłoś
mijul Re: Starania Marcowe 22.03.07, 13:42 wiecie co, a moja bardzo bliska koleżanka której synek jest w wieku mojego (2,5 roku) właśnie rodzi - a starania zaczęliśmy prawie w tym samym momencie... ale ja się cieszę bardzo jak ona mi to wszystko opowiada bo myślę sobie że takie pozytywne podejście tylko dobrze na mnie wpłynie. poza tym wszystkie moje najbliższe koleżanki zachodziły od pierwszego lub drugiego podejścia więc zupełnie nie rozumieją co ja przeżywam po 8 miesiącach.. jak macie brzuchy duże wokół siebie to tylko patrzcie, patrzcie - może się zarazimy??? Odpowiedz Link Zgłoś
alela1 Re: Starania Marcowe 22.03.07, 13:49 no wiem, ja ciagle dotykam na szczescie a jak jestem juz w domu sama to mam dola.... No dobra, wiosna idzie, uszy do gory Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: Starania Marcowe 22.03.07, 22:45 Beatle80-testuje najwcześniej w sobotę.Ogólnie rzecz ujmując,cykle zawsze mam między 28 a 33 dniem,ale tym razem wiem,że powinno być 28 dni,bo miałam monitoring,dlatego też jutro spodziewam się @.Właśnie ufarbowałam włosy i .... sama fryzjerka nie mogła uwierzyć-zamiast ciemnego brązu wyszedł kasztan!!! Ciekawe na co to wróży...na okres czy na ciąże))))) Zastanawiam się czy jak zaciąże to poznam po tym,że nie bedę miała plamień,czy juz taka moja natura,że musze sie męczyć przed @.Niby hormonki w normie,progesteron nawet wyższy,a plamienia jak są tak są,echhhh.Chyba jednak jutro będzie @ Odpowiedz Link Zgłoś
beatle80 Re: Starania Marcowe 23.03.07, 09:23 Dziś okresu brak i chyba juz dziś nie będzie bo temperatura nadal wysoka i nie spada ale brzuch mnie nadal boli. W weekend jedziemy na narty wieć gdyby przez weekend nic sie nie pojawiło to przetestuje chyba w poniedziałek z samego rana. Teraz tak pomyslałam, że gdybym przetestowała w sobote z pozytywnym rezultatem to moglibysmy mieć super udany wieczór w górach z drugiej strony jak znów nic z tego nie będzie to ogarnie nas niechęc do tych nart, i całej reszty. No zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
alela1 Re: Starania Marcowe 23.03.07, 11:08 Mijul, ja juz odebralam wyniki meza, wszystko w normie, czy Ty po wynikach umawials sie z karwacka lub Niemoczynskim na dalsze konsultacje? I jak wyglada badania na wrogosc sluzu? Jak chcesz napisz na priva. Odpowiedz Link Zgłoś
aba1122 Re: Starania Marcowe 23.03.07, 09:30 No, Lamciad Beatle trzymam kciuki!!!! Poproszę tylko pozytywne wiadomosci, proszę nie pisać Nam tu tylko o jednej kresce! Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: Starania Marcowe 23.03.07, 11:02 Beatle-zycze milego wypadu.Jak ma byc @ to na pewno w gorach przyjdzie,bo cisnienie robi swoje.Ja zeszlego miesiaca czekalam na @ i czekalam i czekalam...pojechalam w gory i tylko wjechalam na Kasprowy i okresik sie pojawil.Ale oczywiscie ja Ci tu zycze ciazy a nie paskudnej @!!! U mnie dzis tez cisza,choc jakos tak w kosci czuje,ze jednak przyjdzie @ Odpowiedz Link Zgłoś
visteria Re: Starania Marcowe 23.03.07, 15:39 Dawno mnie nie bylo, kiedys pisalam z Wami w Staraniach Noworocznych, poukrywalam sie troche i postanowilam jednak wrocic do pisania. U nas, coz.. graja "Na Zachodzie bez zmian", czyli inaczej mowiac, 6 cykl w trakcie. Dzis 24 dc, czyli okres powinnam dostac 31 marca. Ostatni cykl trwal az 38 dni, ale to dlatego, ze dopadla mnie potworna grypa, 40 stopni goraczki i ogolnie marnie mi bylo. Za to w tym cyklu luz, starania w toku, w czwartek lece na targi i mam olbrzymia nadzieje, ze zmiana klimatu nie wplynie na mnie tak, jak zawsze, czyli nie dostane okresu za wczesnie.. Jak ma przyjsc to niech chociaz przyjdzie jak wroce Nie nakrecam sie, bo brzuch boli, jajniki kluja na maksa i w glowie mi sie kreci, wiec @ pewna. 12 kwietnia ide do mojego lekarza, niech on zdecyduje, co dalej. feromonka, serdecznie gratulacje! Zycze bezobjawowej ciazy i duzo zdrowia No a za reszte testujaca na dniach trzymam kciuki za spelnienie marzen. Odpowiedz Link Zgłoś
27ania1 Re: Starania Marcowe 24.03.07, 15:15 witajcie ponownie, Czasami sie tutaj pojawiam ale bardzo rzadko. Tez tak jak Wy stramy sie z mezem juz pare dobrych miesiecy o dziecko. NIby wsyztskie badania wychodza okay, podczas laparoskopi lekarz nic nie znalazl co mogloby byc stac na drodze, a tu nadal nic. Mam takie pytanko a moze to rada dla nas wsyztskich..... kontaktowalam sie z takim bioterapeuta ktory mowil ze badania zawsze beda wychodzily super bo u mnie wszytsko w porzadku tylko jest problem z polaryzacja i mowil ze oko 50% kobiet ma z tym problem. Czy slyszalyscie o czyms takim.???? To co on proponuje to pic herbatke(Lisc brzozy, ziele przewrotnika, kwiat nagietka i ziele bratka polnego) zmieszac te ziola i codziennie wypic jedna szkalnke na wieczor przed snem. Niewiem ile w tym prawdy ale sporbuje bo juz mam dosyc tych badan i co miesniecznego monitoringu. No nic moze to jakas recepta. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
soffinka Re: Starania Marcowe 24.03.07, 18:17 Cześć Dziewczyny!! przede wszystkim serdeczne gratulacje dla zaciążonych zyczę zdrowej i pogodnej ciąży No więc u mnie dziś 31 dc, zwykle mam 33d cykle. To był nasz pierwszy cykl starań, nie wiem czy pamiętacie ale w samo (tak mi się wydawało )sedno wypadło nam choróbsko. Tak więc się nie starlismy, zresztą stracilismy rachubę, w ogóle sił nie było. No i nie wiem co mi dzis odbiło, ale wracając ze spaceru kupiłam sobie test, tak na zaś, jakby mi się @ spóźniała czy coś, na rozwianie wątpliwości..no ale jak dotarłam do domu coś mnie podkusiło i zrobiłam ten test.. no i sama nie wiem co mam o tym mysleć. Jest jakis cień cienia kreseczki..jesoooo byle sie nie nakręcać!! nie wiem czy mam zwidy, czy to jakas pomyłka?? jutro powtórzę test. Nie spodziewałam się takiego wyniku, i teraz jestem juz tak podescytowana że chyba mnie trześnie jak się okaże to pomyłką! trzymajcie mnie!! ps.trzymam kciuki za wszystkie starające!! Odpowiedz Link Zgłoś
aga_bee Re: Starania Marcowe 24.03.07, 18:34 gratulacje sledze ten watek z przyzwyczajenia chyba nie ma mozliwosci pomylki jak jest II. chyba ze masz omamy Odpowiedz Link Zgłoś
soffinka Re: Starania Marcowe 24.03.07, 18:50 no kurcze zaczynam watpić, mój małzon się smieje ze wlepiem wzrok w ten test aaaaa!!! ale jak tu się nie wkręcać??????od 2 dni mam mdłości, pobolewa mnie podbrzusze, no a teraz ta bladziocha, o matko chyba zwariuje do rana!! ojojoj, jak to pomyłka to bedziecie mnie do pionu stawiać.. jesli to mój obłęd to i tak fajnie się tak pocieszyć choć na chwile D trzymajcie na kciuki!! Odpowiedz Link Zgłoś
dorota.m1976 jabadaba duuuuuu 24.03.07, 22:23 Witam serdecznie ja też nie wytrzymałam do rana i zrobiłam test dzisiaj wieczorem . Nie widzę zadnego cienia tylko normalne dwie kreski bez domysłów. jestem taka szczesliwa... Miałam tyle pomysłów jak powiedziec męzowi o nowinie a w końcu jak przyszło co do czego to po prostu wybiegłam z łazienki i pokazałam test .)))))) Przekazuję fluidy wszystkim czekającym Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: jabadaba duuuuuu 25.03.07, 11:18 GRATULUJE!!!Jednak wiosna robi swoje))) U mnie niestety 2 dc,jednak wczoraj przyszła @ no i zaczynamy 7...8...cykl starań(już się pogubiłam) Odpowiedz Link Zgłoś
aba1122 Re: Starania Marcowe 25.03.07, 14:02 I ode mnie Wielkie Gratulacje Lamciad (przytulam)przykro mi , buziaki na pocieszenie, może następny m-c będzie udany? Odpowiedz Link Zgłoś
oska81 Re: Starania Marcowe 25.03.07, 15:11 Gratulacje dla naszych nowych mamuś!!!Super wieści przekazujecie, czekamy na więcej Odpowiedz Link Zgłoś
soffinka Re: Starania Marcowe 25.03.07, 19:45 cześć Dziewczyny! Dorota serdeczne gratulacje!! super!! zycze duuuuzo zdrówka musze Wam powiedzieć że jestem strasznie skołowana, chyba to była jakaś pomyłka ( zrobiłam test dziś rano, fakt że był innej firmy ( nie wiem czy to ma znaczenie) ale wyszedł negatywny ( Wczorajszy test jest z ta bladziochą, dzisiejszy juz nie. Nie wiem co mam o tym sadzić. Wojowników zapuścilismy 21dc, sądze że było to po owulacji, ale juz nie wiem. Teoretycznie jeśli doszło do zapłodnienia to jest to może za wczesnie na testowanie, nie wiem co mnie podkusiło w ta sobote. ehh. a teraz mam myslówe. do tego mam sladowe plamienia brunatne, co może byc zwiastunem nadchodzącej @ ( termin jesli bez przesunięcia na jutro- 33dc). No i pewnie bedzie ta paskudna @, tylko co ma znaczyc ten test?? może powinnam iśc do lekarza? Odpowiedz Link Zgłoś
dorota.m1976 Re: Starania Marcowe 26.03.07, 08:30 ja bym zrobiła jescze jeden w dniu @. Poczekaj do rana i zrób ponownie jeslinie przyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
beatle80 Re: Starania Marcowe 26.03.07, 09:48 No a ja testu juz robic nie muszę. Po udanym weekendzie bez okresu dzisiaj rano wstaje a tu taka nie miła niespodzianka @ !. Ale już się spodziewałam bo wczoraj i dziś rano temperatura na łep na szyje w dół. Więc zaczynamy kolejny cykl starań. To co? Starania kwietniowe? Widziałam że podobnie brzmiące forum już ktoś zaczyna. Mąż zniechęcony bo myślał że raz ciach i będzie dzidzia a tu klops Odpowiedz Link Zgłoś
emilka2007 Re: Starania Marcowe 26.03.07, 09:48 Witam dziewczyny, jak tam zdrowko, samopoczucie i staranka???? U mnie obecnie 18tc, we czwartek dowiedzialam sie, ze bede miala syna ))) Moja Sophie szczesliwa ze bedzie braciszek. Wszystkim zaciazonym Gratulacje, a starajacym sie zycze powodzenia. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
oska81 Re: Starania Marcowe 26.03.07, 11:03 Soffinko, trzymaj się kochana, trzymam kciuki, aby to jednak ciąża była. Beatle tak mi przykro, ale głowa do góry, wiosna idzie to w następnym miesiącu się uda A nowe starania już są. Alelka założyła starania wiosenne, więc zapraszamy Emilko to cudowne wieści, gratulacje kochana Biedny Dzowneczek, ciągle się męczy Pozdrawiam Was Odpowiedz Link Zgłoś
soffinka Re: Starania Marcowe 26.03.07, 16:19 Oska, dzieki bardzo , ale sprawa się już wyjaśniła dziś rano przysżła @ , jak w zegarku, wróciło po ostatnim cyklu do normy( także dziś 1dc drugiego cyklu, mam nadzieję, że tym razem bez perturbacji pt choróbsko i bez złudzeń . A test z bladą kreseczką jest dla mnie zagadką, na którą odpowiedzi chyba nie chcę znać.eh.No cóż, trzeba trochę popracować na wyniki Beate, my chyba znowu równiutko co do dnia?? to co? głowy do góry i lada moment do pracy pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś