26.08.07, 19:16
Witam
Z moja żoną będziemy starali sie o dziecko czy ja (mąż) muszę jakoś się do
tego przygotować w jakiś szczególny sposób?
(chodzi mi o spermę czy musi być kilku dniowa czy mogę w każdej chwili
próbować zapłodnić żonę?)
Dzięki za pomoc!
Obserwuj wątek
    • msciblak25 Re: Sperma??? 26.08.07, 19:22
      Raczej trzeba sie oszczedzać, żeby wyczuć ten moment poczęcia. Im
      częściej tym ciężej zajść w ciążę. Wiem to z własnego doświadczenia
      ale również od lekarzy.
    • alpepe Re: Sperma??? 26.08.07, 19:22
      nie bój się, nie "wypstrykasz się" przy przecitnej częstotliwości
      stosunków.
      • aga1506 Re: Sperma??? 26.08.07, 19:47
        My staraliśmy sie ponad 3 lata. W koncu mój mąż zaczął brać witaminy i kochaliśmy sie co drugi dzień....... teraz Mała jest już prawie na wylocie wink
    • eyes69 W kazdej chwili mozesz :P 26.08.07, 20:20
      O ile w kazdej chwli ma owulacje. tongue_out

      Ty sie nie "poswiecaj" dla calej tej akcji plodzenia, bo to bez
      sensu.
      Jeszcze wpadniecie w jakies matematyczno-logistyczne podejscie do
      tego plodzenia.
    • deela a ja uwazam ze kilkudniowa 27.08.07, 00:04
      jest smaczniejsza
      • eyes69 Bardzo mozliwe 27.08.07, 08:49
        Aczkolwiek przez rzoladek zapladniac jest raczej trudno. ;P
        • laura801 idź na żywioł;) 27.08.07, 08:56
          ja założyłam, że będziemy się starać z mężem kilka miesięcy, a zaszłam w ciąże
          po pierwszym cyklu, nie wiem kiedy bo kochaliśmy sie codzienniewink nie było
          żadnych wyliczeń dni płodnych, testów owulacyjnych, jedynie miesiąc wcześniej
          zaczęłam brać kwas foliowy. powodzenia
        • eyes69 Hmmm 27.08.07, 08:58
          A moze zoladek?
          Jestem skolowana. wink
          Ide sie napic.
          • jagoda_271 Re: Hmmm 27.08.07, 09:25
            trzeba oszczędzać plemniki - bo z nimi nic nie wiadomo, my robiliśmy to co drugi
            dzionek - wtedy niby są silniejsze
            • waryszka Re: Hmmm 27.08.07, 09:34
              nam też lekarz powiedział że co drugi dzień! wtedy są silniejsze
              plemniczki! powodzenia
              • deela ta a jak sie je potrzyma tydzien 27.08.07, 19:30
                to wynajda kolo, po dwoch tygodniach beda brykac w zbrojach i helmach po trzech
                tygodnaich wynajda silnik spalinowy a po m-cu beda latac malutenkimi statkami
                kosmicznymi i zaplodnia parterke bez stosunku
                ja bym nie ryzykowala utraty dobrego bzykania :o

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka