Witam, jestem pielegniarką z 20letnim stażem pracy w złobku. Praca z
dziećmi to moja pasja. Ze względu na warunki panujące obecnie w
żłobkach ( bardzo duzo dzieci, mało kadry) nie za bardzo widziałam
się w tym kombinacie

), z pracy zrezygnowałam mając bardzo dobra
opinię.. Posiadam mieszkanie po gruntownym remoncie w Warszawie przy
metrze racławicka. Jest puste (nikt tam nie mieszka), czyste- to
duży pokój z dużą kuchnią. I mam marzenie...Stworzyć taki domowy
żłobek dla 3 maluchów. Ze wzgledu na moje doświadczenie i znajomość
tematu chciałabym aby to były jak najmniejsze dzieci, np od 1
miesiąca. I aby to była opieka dotycząca właśnie niemowląt. Dlaczego
tak? Bo właśnie największą frajdę sprawia mi pielęgnacja takich
brzdąców.Jestem na bierząco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tej
kwestii, jak również żywienia itp. Więc mam pytanie, czy mamy
pzryszłych maluchów miałyby taką potrzebę powierzyć tak małe dziecko
i wrócić do pracy?? Jestem zresztą otwarta na pytania, propozycje
czy pomysły. Gdyby moje marzenia się ziściły pomysł nie będzie
ralizowany prowizorycznie- chciałabym go dopracować. Wyposażyć w
nowe meble, łóżeczka, przewijaki. Po prostu chciałabym aby jakość i
standart tej usługi był jak najwyższy. Drogie e- mamy bardzo proszę
o odpowiedż na mój post, pozdrawiam serdecznie

)