agooo 14.03.09, 18:44 Bardzo chciałabym dzidziusia, ale musze najpierw skończyc studia(( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blacky_cat Re: :( 14.03.09, 18:46 acha...no i co w związku z tym ? Jak ja uwielbiam ludzi,którzy spamują tylko po to by coś napisać ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
agooo Re: :( 14.03.09, 18:48 stracilam coreczke rok temu, mialam rok przerwy na studiach i mimo że bardzo pragne dziecka to nie moge go teraz miec i to boli Odpowiedz Link Zgłoś
blacky_cat Re: :( 14.03.09, 19:00 przykro mi,strata dziecka to chyba najgorsza rzecz na świecie...jednak studia nie trwają całe życie,zresztą są kobiety,które studiują w ciąży i po porodzie więc nie jest to rzecz niemożliwa głowa do góry jeszcze na macierzyństwo masz czas wszystko po kolei...nic na siłę-wszystko młotkiem Odpowiedz Link Zgłoś
rybcia312 Re: :( 14.03.09, 19:37 Rozumiem .... A duzo masz jeszcze ych studiów?? jesteś pewna,że nic nie da sie zrobic ,zeby "polaczyc"jakos studia i dzidzie-ja tez myslalam,ze nie da rady,ale jakos jednak poszlo,moze udaloby sie jakos jednak to zaplanować.... Odpowiedz Link Zgłoś
kasia.46 Re: :( 14.03.09, 20:50 Ja już oczekuje na 2 dzidziusia, mam już synka 17mieś za 2mieś córa, robie obecnie studia zaocznie 4rok, jedno nie wyklucza drugiego daje sobie świenie radę, ale mówie że przy systemie zaocznym... Co 2gi tydz. podrzucam dziecko do jego babci na weekend. Jak studiujesz dziennie to ciężko to pogodzic',,, prawie niemożliwe. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
agooo Re: :( 15.03.09, 08:36 W pierwszej ciąży miałam gestozę i musiałam iść do szpitala, urlop okolicznościowy, boję się,że może znów być taka sytuacja, znów to cholerstwo może sie przyplatac nie moge znow przerywac nauki, tylko poczekac az skoncze a mam jeszcze 2 lata studiuję weterynarię, więc nie mam mozliwośći zaocznego trybu albo dogadania sie z wykładowcami musze cierpliwie czekać, a pragne dziecka bardzo, ale to nie jest tak, żebymi ono miało zastąpić pierwsze, bo Oliwci żadne inne nie zastąpi robiłam ostatnio badania i wygląda na to, że wszystko wróciło juz do normy, ale nawet nie wiem do którego lekarza się zgłosić tu w Warsawie,takiego który się zna na takich przypadkach jak ja Odpowiedz Link Zgłoś
rybcia312 Re: :( 15.03.09, 11:37 pi,to nie chodzi o zastąpienie,wiem,to trudno nazwac,zwlaszcza piszac,ale rozumiem.... Faktycznie,tryb dzienny utrudnia troche sutacje,ale przeciez niczegonie przekresla,kurcze,a nie masz nikogo,kto moglby ci pomoc przy dziecku,nie wiem,swojej mamy,albo teściowe??Co robi Twój ąż,może daloby sie jakos ulozyc dzien,zeby on tez zajał sie dzieckiem... Wiesz,to ze w pierwszej ciazy mialas gestoze,nie oznacza ,ze teraz musi sie t powtorzyc,no pewnie moze,ale nie musi,kazda ciaza jest inna-wiem cs na ten temat,wiec moze tym razem ten pech cie nie dopadnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
goosiaa3 kasia-46 15.03.09, 09:01 "Jak studiujesz dziennie to ciężko to pogodzic',,, prawie niemożliwe" Bzdura! Mam 2.5 letniego syna i studiuje dziennie, jestem na 3 roku, swietnie dajemy sobie rade. Malo tego mam kilka kolezanek w podobnej sytuacji i tez nie narzekaja Odpowiedz Link Zgłoś