Chodzi mi o te mamy, którym nie udawało się szybko zajść w ciąże

Czy
stosowałyście jakieś metody wzmacniające płodność?
Przepraszam,ze tak drąże ten temat, ale test wyszedł negatywny i doła mam
strasznego
ps.wiem,że do lekarza idzie się dopiero po ok roku nieskutecznych starań