Dodaj do ulubionych

Gdzie się odwołać WYŻEJ nie do Dyrektora przedszk.

16.04.07, 09:58
moje dzicko nie dostało sie do przedszkola w warszawie mimo ze spełnia
podstawowe warunki, jest to nasz rejon, oboje pracujemy, we wrzesniu bedzie
miało 3 lata, dzis odwołałam sie do dyrekcji przedszkola, ale ze jestem
uparta to powiedziałm Dyrektorce że tak tego nie zostawię i teraz musze
dotrzymac słowa. gdzie wyżej sie odwołać? komu podlegają przedszkola?
ministerstu edukacji?

uważam że wszyscy rodzice dzieci nieprzyjetych powinni pisac i pisac
odwołania może wyżej zauważą ze naprawde jest problem, a wysłanie listu czy
maila nie zajmuje aż tyle czasu
pzdr m
Obserwuj wątek
    • justi54 Re: Gdzie się odwołać WYŻEJ nie do Dyrektora prze 16.04.07, 10:03
      Odwołaj się do organu prowadzącego przedszkole u mnie jest to np Urząd Miasta
      bo przedszkole miejskie.
      • mallard Justi 16.04.07, 13:02
        Numer nie z tej ziemi! Se wyobraź, -przedszkolanki, te z zamkniętego forum,
        mnie wywaliły! Nie żebym rozpaczał, nie nie! Lubię tylko jasne sytuacje a tu
        tak bez słowa? Mój wątek z "odezwą" do Anuszkat, też poleciał (wiem, bo
        wszedłem tam pod nickiem żony...wink). Ej! Justi! A może Ty je
        podpuściłaś?! smilesmilesmile

        Pozdro!

        P.S. Kotku, przepraszam, że na Twoim wątku nie na temat, -więcej nie będę! smile
        • justi54 Re: Justi 16.04.07, 14:13
          Mnie też wywaliły i to już w piątek, ale zapomniałam Ci napisać bo taka byłam
          rozanielona urodzinami małego. Ja nie rozpaczam bo to martwe forum i też je już
          wywaliłam z ulubionych. Jak wiesz to ja lubię ruch w interesie a tu pogadać
          trudno było bo mało aktywne nauczycielki były (nie licząc ciebie). Polecem Ci
          moje ulubione Gwiazdki 2001. To forum otwarte dla każdego i kopalnia prawdziwej
          wiedzy o 6 latkach. Może Twojej żonie się też zawodowo przyda.
          • madzia1708 Re: Justi 16.04.07, 14:32
            a co to za forum?? dajcie linka
            • dorcia1234 Re: link do gwiazdek 16.04.07, 14:42
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
          • mallard Re: Justi 16.04.07, 15:16
            justi54 napisała:

            > Mnie też wywaliły

            Cóż, -ewidentnie podcinają gałąź, na której siedzą... wink
            • mallard Re: Justi 16.04.07, 15:17
              mallard napisał:

              > justi54 napisała:
              >
              > > Mnie też wywaliły
              >
              > Cóż, -ewidentnie podcinają gałąź, na której siedzą... wink

              No nie! A obiecywałem, że więcej nie będę...
    • stachurska1 Re: Gdzie się odwołać WYŻEJ nie do Dyrektora prze 16.04.07, 10:12
      Witam u nas to samo. Ja zrobiłam tak: przugotowałam na piśmie odwołanie od
      decyzji komisji kwalifikacyjnej o przesłałam do:
      1. komisja kwalifikacyjna,
      2. dyrektorka przeszkola
      3. wydział oświaty pani Jolanta Lipszyc e-mail:jlipszyc@um.warszawa.pl
      przesłałam kopie do wiadomości wydziału edulacji: edukacja@warszawa.um.gov.pl
      oraz do Rady Warszawy: radwar@warszawa.um.gov.pl ponieważ ludzie tam pracujący
      decydują jakie przedszkole zamknąć, jakie przenieść itd.
    • krops Re: Gdzie się odwołać WYŻEJ nie do Dyrektora prze 16.04.07, 17:43
      Witam, Jestem pierwszy raz na forum wiec nie wiem czy wszystko dobrze robie.
      jednak mam podobny problem. moje dziecko nie dostało sie do przedszkola na
      Targówku, złożyłam odwołanie i jeżeli to nie pomoże to też tego tak nie
      zostawie. Tym bardziej, ze pierwszeństwo w przedszkolu maja dzieci w wieku
      przedszkolny a skoro jest ich dużo to nie powinno tam byc zerówki. Byłam
      również w wydziale oświaty w gminie ale Pani rozkłada ręce i mówi ze jest duzo
      wolnych miejsc w centrum. Zgroza!!!
    • mama_83 wymagania:( 16.04.07, 21:22
      Myślę ze w całej polsce są takie same wymagania i pierwszenstwo maja dzieci
      które ukoncza 3 latka przed 1 rzesnia wiem ze to pokrecone ale niestety ktos
      tak wymyslilsad
      a najpierw biora pod uwage 3 glowne kryteria 1)samotn matka/ojciec 2 rodzic
      niepelnosprawny, 3 dziecko z rodziny zastepczej a nastepne jako dodatkowe
      dzieci rodzicow pracujacych itpsadi własnie dzieci niby rocznikowo przedszkolaki
      ale ktore przed 1 wrzesnia skoncza 3sad nas tak w zeszlym roku nie wzieli i
      niema mocnych na tosad pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka