kotek15
16.04.07, 09:58
moje dzicko nie dostało sie do przedszkola w warszawie mimo ze spełnia
podstawowe warunki, jest to nasz rejon, oboje pracujemy, we wrzesniu bedzie
miało 3 lata, dzis odwołałam sie do dyrekcji przedszkola, ale ze jestem
uparta to powiedziałm Dyrektorce że tak tego nie zostawię i teraz musze
dotrzymac słowa. gdzie wyżej sie odwołać? komu podlegają przedszkola?
ministerstu edukacji?
uważam że wszyscy rodzice dzieci nieprzyjetych powinni pisac i pisac
odwołania może wyżej zauważą ze naprawde jest problem, a wysłanie listu czy
maila nie zajmuje aż tyle czasu
pzdr m