lilka69
05.06.08, 07:26
przedszkole!
mam 2,5 latka. od pazdziernika lub listopada przedszkole. wpisowe zaplacone a
teraz bylam u psychologa i logopedy, ktorzy mowia- nie slucha polecen obcych
ludzi, robi co chce, niewyraznie mowi.
z tym, ze niewyraznie mowi to nie martwie sie pod wzgledem przedszkola.
ale brak posluchu wobec innych z wylaczeniem mnie i meza jest ewidentny i to
mnie niepokoi. jednym slowem- obawiam sie braku wykonywania polecen pani.
i teraz zastanawiem sie czy w ciagu tych 3-4 miesiecy troche dojrzeje czy
trudno- oplakac wpisowe i dac spokoj na kolejny rok.
dodam, ze rodzicow slucha. ma duzy rezim w domu jesli chodzi o plan
dnia.swietnie sie dostosowuje z przyzwyczajenia.