Gość: jjjupiter
IP: *.c30.msk.pl
10.11.06, 11:59
A jak pytalem sie o prace-szukalem dlugo w budownictwie to dla tych
przekretasow tylko wiek sie liczyl i oferowali 4 zl na godzine-chcieli
mlodziez to teraz jak im uciekla do Angli to niech nie narzekaja-a jak mysla
ze z zawodowek beda tyrac za 4 zlote to znowu sie myla-przekretasy jedne-mowia
ze nie moga wiecej placic a sami jezdza mercolami i mieszkaja w willach za
pare milionow-napewno z wiatru sie to wzielo-wyzyskiwacze piepszo..