Dodaj do ulubionych

Śląscy budowlańcy chcą powrotu zawodówek

IP: *.c30.msk.pl 10.11.06, 11:59
A jak pytalem sie o prace-szukalem dlugo w budownictwie to dla tych
przekretasow tylko wiek sie liczyl i oferowali 4 zl na godzine-chcieli
mlodziez to teraz jak im uciekla do Angli to niech nie narzekaja-a jak mysla
ze z zawodowek beda tyrac za 4 zlote to znowu sie myla-przekretasy jedne-mowia
ze nie moga wiecej placic a sami jezdza mercolami i mieszkaja w willach za
pare milionow-napewno z wiatru sie to wzielo-wyzyskiwacze piepszo..
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek Za 5zł na godzinę nikogo nie znajdą IP: 212.14.63.* 05.12.06, 08:06
      Takie stawki oferują "prezesi" firm budowlanych. Nie wierzycie? Zgłoście się do
      pierwszej firmy poszukującej "specjalistów" (za pensję praktykanta) i
      sprawdźcie zarobki.

      Ludzie chętni do pracy jeszcze w naszym kraju są. Chętni do PRACY, nie WYZYSKU.
    • Gość: Ada sami prezesi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 21:03
      U nas nie docenia się fachowców. W domach dzieci słyszą, że jak nie będą się
      uczyć, to będą pracować fizycznie, czyli będą gorsi. W efekcie prawie wszyscy
      idą do liceum i nie zdobywają zawodu. Zakładają firmę i wydaje im się, że są
      panami. A że firemka lichutka, to i dochody skromne, a sąsiedzi patrzą jaką
      furę biznesmen ma, jaki dom buduje, gdzie był na wakacjach itd.? Trzeba jeleni
      znależć, co to sfinansują.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka