Gość: kitek
IP: *.proxy.aol.com
07.02.02, 03:02
No wlasnie, czy zdarza sie Wam zatrzymac sie w tej codziennej bieganinie i
zastanowic sie chwile czy teskniecie?
Ja bardzo lubie sluchac polskiej muzyki i kiedy tylko moge kupuje polskie CD,
codziennie czytam Gazete Wyborcza i czasami tesknie...tylko pewnie ta Polska za
ktora tesknie juz nie istnieje.
Przyjechalam do Stanow przeszlo szesc lat temu zraz po skonczeniu ogolniaka.
Od tego casu w Polsce bylam raz i to tylko na dwa tygodnie.
Chyba na mnie czas, aby pojechac i spotkac sie z przyjaciolmi, z dzadkami, z
moim miastem...czy sie rozczaruje? Nie wiem. Co Wy myslicie na ten temat?