Dodaj do ulubionych

poteznieje unijna

01.11.10, 20:07
nie gospodarka, hehehe
ino biurokracja
no to naszykowali sobie stoleczkow do pierdzenia
"Według niedzielnego "Daily Telegraph", Unia Europejska, która będzie miała na świecie 137 ambasad, zamierza wydawać na ich utrzymanie 9,1 miliarda euro rocznie, z czego 37,4 miliona euro na kuloodporne limuzyny

Brytyjski dziennik podaje przykłady obsady, jaką będą miały poszczególne placówki dyplomatyczne UE: ambasada na Barbadosie ma mieć 46 osób personelu, w Wietnamie - 57, na Ukrainie - 95, a na Vanuatu, wyspiarskim kraju Południowego Pacyfiku liczącym 230 tys. mieszkańców - sześciu dyplomatów.
W Burkina Faso ma być 59 funkcjonariuszy europejskiej służby dyplomatycznej, w Kostaryce - 21, w Egipcie - 90, na Timorze Wschodnim - 20 i na Mauritiusie - 39."

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8597763,_Daily_Telegraph__o_niezwyklej_liczebnosci_dyplomatow.html
Obserwuj wątek
    • bruno.555 Re: poteznieje unijna 02.11.10, 02:52
      no to teraz pozostanie tylko podpiac euro pod amero i wszystko bedzie git.
      • ontarian Re: poteznieje unijna 02.11.10, 13:04
        jakies podpaski niech se popodpinajom na wypadek jakby im zwieracze puscily
        • rat_canals yontek 02.11.10, 13:47
          zawsze to lepiej byc dyplomata w burkina faso niz strozem w canatce hehehe gula skacze?
          • ontarian Re: yontek 02.11.10, 13:55
            tobie to wsio rawno
            ani dyplomatom nie jestes ani strozem
            tylko zwyklym szczurzym odbytem, hehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka