Gość: ochman IP: 194.203.162.* 28.06.02, 18:02 Hej Male pytanko - czy ktos z Was ma ADSL w L? A jezeli tak to jaka firme polecacie? Z gory dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zaza Re: ADSL w Londynie IP: 3E1FE* / 62.31.224.* 28.06.02, 19:44 czy ci chodzi o broadband? jak tak to telewest=blueyonder Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: ADSL w Londynie IP: *.in-addr.btopenworld.com 28.06.02, 23:12 ja mam btopenworld adsl 29.99 miesiac ,i aktywacja cos okolo 85 bo mialem jakas promocje ,jestem raczej zadowolony i nie nazekam no i nigdy wiecej dial- up.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xiv Re: ADSL w Londynie IP: 62.189.123.* 01.07.02, 13:05 ja mam blueyonder z Telewest - jest OK, 30 MB na serwerze www, pięć skrzynek pocztowych, piętnaście aliasów - cena 25/miesiąc dla klientów kablówki (10/m z telefonem), 33/m dla wszystkich Xiv (xiv@blueyonder.co.uk) ps. jak się na coś zdecydujesz to krzycz, z tego co wiem bt i telewest mają oferty za rekomendacje Odpowiedz Link Zgłoś