mrufkaa
29.06.05, 00:02
Czy jest jakos ogolnie wsparte prawnie czy kazda firma sobie moze sama
ustalic zasady? W jakich sytuacjach mi przysluguje ( na 2-letnie dziecko,
oczywiscie) Czy jest jakos platne np. X% wynagrodzenia czy bezplatne? Ile dni
w roku?
Jesli cos wiecie, to sie podzielcie, please, bo nie mam czasu zadzwonic do
HR.... Bede wdzieczna.
I sorry jesli sa bledy w pisowni, wydaje mi sie, ze cos walnelam, ale juz nie
kontaktuje...