Gość: malwina IP: *.mad.east.verizon.net 27.08.02, 03:33 Czy stala praca w branzy IT za 80000 rocznie + benefity (401,wakacje itd) to jest ok ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aniutek Re: Stala praca w USA. IP: *.c3-0.nyw-ubr2.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 27.08.02, 04:25 Gość portalu: malwina napisał(a): > Czy stala praca w branzy IT za 80000 rocznie + benefity (401,wakacje itd) to > jest ok ? jest OK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izabella Re: Stala praca w USA. IP: *.vgernet.net 27.08.02, 04:41 Pewnie ze OK ) Odpowiedz Link Zgłoś
pan_hisz Re: Stala praca w USA. 27.08.02, 04:44 Gość portalu: malwina napisał(a): > Czy stala praca w branzy IT za 80000 rocznie + benefity (401,wakacje itd) to > jest ok ? Jesli jestes kobitka to OK, jesli facet to tak sobie. Kobietom placom 70% tego co facetom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirko Za 35-40 godz. tydzien? IP: *.union01.nj.comcast.net 27.08.02, 05:02 Obecnie to jest lepiej niz OK. To jest Super OK. N.p. ok. kilkaset tys. Hindusow z wygasajacymi wizami H1, kwalifikacjami itd zgodzilaby sie za polowe tych pieniedzy. Jest to wiec smakowity kasek a nie tylko OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malwina Re: Za 35-40 godz. tydzien? IP: *.mad.east.verizon.net 27.08.02, 17:43 Gość portalu: Mirko napisał(a): > Obecnie to jest lepiej niz OK. To jest Super OK. > N.p. ok. kilkaset tys. Hindusow z wygasajacymi wizami H1, kwalifikacjami itd > zgodzilaby sie za polowe tych pieniedzy. > Jest to wiec smakowity kasek a nie tylko OK. Dzieki. Jest to bardzo budujace. zlote czasy IT niestety juz minely. Tak tydzien jest 40 godz. Pozdrawiam M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malwina Re: Stala praca w USA. IP: *.mad.east.verizon.net 27.08.02, 17:40 > > Jesli jestes kobitka to OK, jesli facet to tak sobie. Kobietom > placom 70% tego co facetom! Nie wierze . w USA specjalistom placi sie mniej wiecej tyle samo. Zreszta oferowali z gory od 65000 do 80000. Czyli i tak jestem w gornej granicy Odpowiedz Link Zgłoś
canadian Re: Stala praca w USA. 27.08.02, 05:41 Oczywiscie wszystko zalezy gdzie mieszkasz. W Arizonie, Phoenix, to jest niesamowita kupa szmalu. W San Jose ta jest tak sobie. W sam raz zeby zyc ale nic wielkiego. Jak widzisz wszystko zalezy od Stanu i miejsca w tym stanie. Ale ogolnie nie jest to zla pensja. Odpowiedz Link Zgłoś
munde Slabo, slabo.. 27.08.02, 18:59 Nie schodz ponizej 120 000 za rok, bonus 20% na koniec roku, auto, komorka i sekretarka. No i oczywiscie 2 miesiace platnych wakacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: Slabo, slabo.. IP: *.sympatico.ca 27.08.02, 19:03 munde napisała: > Nie schodz ponizej 120 000 za rok, bonus 20% na koniec roku, auto, komorka i > sekretarka. No i oczywiscie 2 miesiace platnych wakacji. Opanuj sie. Pare miesiecy temu pisales "miesiac platnych wakacji"!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
munde Re: Slabo, slabo.. 27.08.02, 19:08 Pare miesiecy temu mowilas ze jestes ladna , mloda dziewczyna i chcialas sie spotykac na male pyku-pyku, a dzis mowisz ze jestes 60 -letnim zgredem i na noc sztuczna szczeke wkladasz do kibla , zeby rano ladnie pachniala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: Slabo, slabo.. IP: *.sympatico.ca 27.08.02, 19:10 Lubie jak drapiesz nad ranem... Odpowiedz Link Zgłoś
las_vegas Re: Stala praca w USA. 27.08.02, 19:24 pieprzyc to lepiej sobie zakrec w kasynie. Odpowiedz Link Zgłoś