Dodaj do ulubionych

Stala praca w USA.

IP: *.mad.east.verizon.net 27.08.02, 03:33
Czy stala praca w branzy IT za 80000 rocznie + benefity (401,wakacje itd) to
jest ok ?
Obserwuj wątek
    • Gość: aniutek Re: Stala praca w USA. IP: *.c3-0.nyw-ubr2.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 27.08.02, 04:25
      Gość portalu: malwina napisał(a):

      > Czy stala praca w branzy IT za 80000 rocznie + benefity (401,wakacje itd) to
      > jest ok ?

      jest OK
      • Gość: Izabella Re: Stala praca w USA. IP: *.vgernet.net 27.08.02, 04:41
        Pewnie ze OK smile)
    • pan_hisz Re: Stala praca w USA. 27.08.02, 04:44
      Gość portalu: malwina napisał(a):

      > Czy stala praca w branzy IT za 80000 rocznie + benefity (401,wakacje itd) to
      > jest ok ?

      Jesli jestes kobitka to OK, jesli facet to tak sobie. Kobietom
      placom 70% tego co facetom!
      • Gość: Mirko Za 35-40 godz. tydzien? IP: *.union01.nj.comcast.net 27.08.02, 05:02
        Obecnie to jest lepiej niz OK. To jest Super OK.
        N.p. ok. kilkaset tys. Hindusow z wygasajacymi wizami H1, kwalifikacjami itd
        zgodzilaby sie za polowe tych pieniedzy.
        Jest to wiec smakowity kasek a nie tylko OK.
        • Gość: malwina Re: Za 35-40 godz. tydzien? IP: *.mad.east.verizon.net 27.08.02, 17:43
          Gość portalu: Mirko napisał(a):

          > Obecnie to jest lepiej niz OK. To jest Super OK.
          > N.p. ok. kilkaset tys. Hindusow z wygasajacymi wizami H1, kwalifikacjami itd
          > zgodzilaby sie za polowe tych pieniedzy.
          > Jest to wiec smakowity kasek a nie tylko OK.

          Dzieki. Jest to bardzo budujace. zlote czasy IT niestety juz minely. Tak
          tydzien jest 40 godz. Pozdrawiam
          M.
      • Gość: malwina Re: Stala praca w USA. IP: *.mad.east.verizon.net 27.08.02, 17:40


        >
        > Jesli jestes kobitka to OK, jesli facet to tak sobie. Kobietom
        > placom 70% tego co facetom!

        Nie wierze . w USA specjalistom placi sie mniej wiecej tyle samo. Zreszta
        oferowali z gory od 65000 do 80000. Czyli i tak jestem w gornej granicy
    • canadian Re: Stala praca w USA. 27.08.02, 05:41
      Oczywiscie wszystko zalezy gdzie mieszkasz.
      W Arizonie, Phoenix, to jest niesamowita kupa szmalu.
      W San Jose ta jest tak sobie. W sam raz zeby zyc ale nic wielkiego.
      Jak widzisz wszystko zalezy od Stanu i miejsca w tym stanie.

      Ale ogolnie nie jest to zla pensja.
      • munde Slabo, slabo.. 27.08.02, 18:59
        Nie schodz ponizej 120 000 za rok, bonus 20% na koniec roku, auto, komorka i
        sekretarka. No i oczywiscie 2 miesiace platnych wakacji.
        • Gość: gadula Re: Slabo, slabo.. IP: *.sympatico.ca 27.08.02, 19:03
          munde napisała:

          > Nie schodz ponizej 120 000 za rok, bonus 20% na koniec roku, auto, komorka i
          > sekretarka. No i oczywiscie 2 miesiace platnych wakacji.

          Opanuj sie.
          Pare miesiecy temu pisales "miesiac platnych wakacji"!!!!
          • munde Re: Slabo, slabo.. 27.08.02, 19:08
            Pare miesiecy temu mowilas ze jestes ladna , mloda dziewczyna i chcialas sie
            spotykac na male pyku-pyku, a dzis mowisz ze jestes 60 -letnim zgredem i na noc
            sztuczna szczeke wkladasz do kibla , zeby rano ladnie pachniala.
            • Gość: gadula Re: Slabo, slabo.. IP: *.sympatico.ca 27.08.02, 19:10
              Lubie jak drapiesz nad ranem...
              • munde Pedal ! 27.08.02, 19:16
    • las_vegas Re: Stala praca w USA. 27.08.02, 19:24
      pieprzyc to lepiej sobie zakrec w kasynie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka