Gość: r
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
17.09.02, 18:19
Czesc
Czy wiecie kiedy wyslac list z Polski zwyklą pocztą by doszedł w odpowiednim
czasie (miedzy 7 pazdz. a 6 list.) W tym roku pojawil sie problem, mianowicie
wszystkie priorytetowe (trudno je zdefiniowac w Polsce, bo nie ma juz air
mail, ktory zostal zastapiony wlasnie PRIORYTET mail) przesylki beda
dyskwalifikowane. Nie wiem czy koperta z Polski z niebieska nakleja priorytet
nie zostanie odrzucona. Czy ktos cos wie ?
pozdr