dorota1974kr
29.11.06, 11:37
Hi Edytko
Zauwazylam, ze mieszkasz w Swanscombe, to blisko mnie, bo ja mieszkam na
granicy Nortfleet i Gravesend. Tez mam dwa maluchy corka 3 lata i syn 1,5.
Moze mialabys ochote czasami sie spotkac. Moj email dorota1974kr@yahoo.co.uk
Pozdrawiam Dorota