karok
07.12.06, 12:49
Szukam kogos kto wysylal z chicago samochod do Polski,moze podzieli sie
doswiadczeniem w tym kierunku.Druga sprawa - samochod bede uzywal tylko bedac
w Polsce czasowo czy mozna jezdzic nim nie rejestrujac go w Polsce ,jak jest
z ubezpieczeniem itp.