Dodaj do ulubionych

Samochod z USA

07.12.06, 12:49
Szukam kogos kto wysylal z chicago samochod do Polski,moze podzieli sie
doswiadczeniem w tym kierunku.Druga sprawa - samochod bede uzywal tylko bedac
w Polsce czasowo czy mozna jezdzic nim nie rejestrujac go w Polsce ,jak jest
z ubezpieczeniem itp.
Obserwuj wątek
    • piss.doff Re: Samochod z USA 07.12.06, 14:41
      kiedys to byla Doma Shipping ale wlasciciela zamkneli za wozenie skradzionych
      samochodow, pewnie jeszcze siedzi. Czasowo samochod z USA do Polski wieziesz?
      Czy ty sie aby dobrze zastanowiles w co ty sie pakujesz? Auto musi byc
      dostarczone do najblizszego portu morskiego a Chicago sie tu nie liczy a jak
      nie ty to ktos inny ktoremu trzeba zaplacic za usluge. Auto jest dowozone do
      Hamburga stamtad do Polski jest jednak kawalek drogi. Postaw gruchota na kolki.
      W twojej firmie masz jak czytam juz przerabane skoro w personel office ci nie
      powiedzieli ze sie pakujesz w g. ta przesylka. Jestes widac juz przeznaczony do
      skreslenia a po powrocie dowiesz sie hiobowych wiadomosci.

      Przyjemnej wycieczki, while it lasts i napisz po powrocie jakie miales wrazenia.
    • bogo2 Re: Samochod z USA 07.12.06, 14:46
      ty koziolek, matolek jestes.... ?
      z pacanowa...?

      karok napisał:

      > Szukam kogos kto wysylal z chicago samochod do Polski,(..)
      • undocumented.alien Re: Samochod z USA 07.12.06, 20:41
        Nie czytaj wariackich porad.

        Transport wozu do Europy kosztuje srednio $1300 w jedna strone, trwa ok 2
        tygodnie i mozesz to odebrac w dowolnym miejscu Europy, za dodatkowa oplata.
        Ja przyjechalem z Californii do NYC, auto w kontener i za 2 tyg bylo juz w
        Rotterdamie. Mozesz jezdzic az do znudzenia. Pol roku albo rok, sam nie wiem,
        tzn tak, dlugo jak masz wazne ubezpieczenie na to auto.
        W samej Warszawie doslownie co godzine mijalem wozy na numerach z USA: NY, Ill,
        FL, MD, CA, WI, OH, NJ, jezdza tez z Kanady: ON, BC, itp... Jak juz bedziesz
        jezdzil do Europie Zach to zauwazysz ze nie jestes jedyny, np na autostradach
        Niemiec wozy na numerach amerykanskich sa czesto spotykane.

        Wpisz odpowiednie haslo w google i dostaniesz duzo linkow do firm oferujacych
        transport.

        Niedawno na drogach Anglii widzialem dwa wozy z bardzo daleka: Queensland i
        Western Australia. Transport z Australii jest drozszy i trwa 2 miesiace. Na
        Google znajdziesz wszystko...
        • hotdog1 Re: Samochod z USA 08.12.06, 01:09
          chyba jestes glupi !!!,zeby wlec do Polski samochod z USA ! chyba ze
          chcesz tam siedzic kilka miesiecy ,to wtedy moze to ma sens,natomiast
          jak jedziesz na 2 - 3 tygodni w odwiedziny to od tego sa wypozyczalnie
          ktore juz oferuja samochod od 25$/dobe - i wyzej !,zalezy co chcesz
          brac ,tzn jakiej klasy auto,jesli masz credit card typu Visa Gold ,masz za
          darmo insurance z tego tytulu.
        • karok Re: Samochod z USA 08.12.06, 01:42
          Dzieki alien za wskazowki,auto chce miec ,bo mam zamiar przebywac w wakacje co
          rok po ok 3 m-cy w Europie ,samochod suzuki vitara.Przez jaka firme wysylales z
          NJ, tylko ciekawe jak to jest z ubezpieczeniem bo w Polsce slyszalem ze nie
          jest uznawane-moze sie myle ale nie wiem gdzie to znalezc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka