Dodaj do ulubionych

Trudne czy latwe

28.06.03, 06:09
Na tym forum rezyduje tylu madrych ludzi wiec moze pomoga mi znalezc
odpowiedz na nurtujace mnie pytanie.

Jaki organ czlowieka jest najwiekszy ???

Obserwuj wątek
    • general-uop Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 06:10
      Jednego jestem pewien: twoj mozg nalezy do najmniejszych.
      • nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 06:15
        general-uop napisała:

        > Jednego jestem pewien: twoj mozg nalezy do najmniejszych.


        Odpowiedz nie na temat dyskwalifikuje cie, masz trudnosc ze zrozumieniem
        najprostszego pytania he he


        ps. czy ty potrafisz obslugiwac rower ??? ee tam to jest za trudne dla ciebie
        pewnie go pchasz nawet z gorki he he


        ``````````````````````````````````````````````````nie-cierpek``````````````````
        • general-uop Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 06:24
          Idz szukaj ertesa koles bo widze ze masz ciekawe zajecie
          a mozg maly i zaprzata ci to male cos co masz pod kopulka.
          • nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 07:02
            general-uop napisała:

            > Idz szukaj ertesa koles bo widze ze masz ciekawe zajecie
            > a mozg maly i zaprzata ci to male cos co masz pod kopulka.

            Slowo maly caly czas zaprzata twoje resztki szarych komorek. Jest dla ciebie
            wrecz magiczne i usilujesz znalezc kogos tez z malym podobnym do twojego.
            Rozumiem nawet twoje postepowanie w towarzystwie zawsze razniej. Niestety musze
            cie zmartwic moj maly jest goliatem przy twoim wiec jednak kolesiami nie
            zostaniemy . Chyba ze cos z tym malym zrobisz wiesz dzis medycyna potrafi robic
            cuda he he he

            ps. to juz koniec naszej konwersacji na wiecej nie masz co liczyc, audiencja
            skonczona " pal zelowy ".


            `````````````````````````````````````````````````````nie-cierpek`````````````
            • Gość: pies cywil Re: mylycyjne dialogi na cztery nogi IP: *.100-201-24.mtl.mc.videotron.ca 28.06.03, 19:35
              poznalem was mylycyanty po akcencie
    • lolo217 Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 07:28
      Ja cie znam chamski ryju: ty jestes student co siedzi
      zadekowany na czarno w Indiana.
      Nudzisz sie i wymyslasz nowe ksywy?
      Takiego polmozga zawsze sie rozpozna.
    • jutka1 Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 10:02
      Skora

      Jutka
      • nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 30.06.03, 23:48
        jutka1 napisała:

        > Skora
        >
        > Jutka

        Masz racje u doroslego czlowieka jest jej od 1,5 do 2,1 m/2 gratuluje trafnosci
        odpowiedzi.

        Ale jesli juz odpowiedzialas na dwa pytania moze sprobujesz na trzecie
        proste wink ile kosztuja najdrozsze perfumy i jak sie nazywaja . Mysle ze ten
        temat jako kobiecie jest Ci bliski .

        • yb_poor [...] 01.07.03, 03:10
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • jutka1 Re: Trudne czy latwe 01.07.03, 09:54
          nie-cierpek napisał:
          > Ale jesli juz odpowiedzialas na dwa pytania moze sprobujesz na trzecie
          > proste wink ile kosztuja najdrozsze perfumy i jak sie nazywaja . Mysle ze ten
          > temat jako kobiecie jest Ci bliski .
          *********

          nie-cierpku, moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze sa to ciagle perfumy V1
          Gianni Vive Sulman. Buteleczka 4-uncjowa kosztowala pare lat temu 47500 funtow
          szterlingow. jak mozesz sie domyslic, ja ich nie uzywam smile

          czy jest nagroda za 3 poprawne odpowiedzi pod rzad?

          pozdrawiam, Jutka
          • nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 05.07.03, 21:53
            jutka1 napisała:

            >
            > czy jest nagroda za 3 poprawne odpowiedzi pod rzad?

            Oczywiscie ze jest. Mianuje cie nadwornym glabem kurnika. Na ten tytul w pelni
            sobie zasluzylas. Gratuluje
            >

            ```````````````````````````````````````````````nie-cierpek`````````````````````
            • jutka1 Re: Trudne czy latwe 05.07.03, 21:56
              Dziekuje za potwierdzenie moich nadziei smile))))

              z usmiechem-
              Jutka Nadworna
              • nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 06.07.03, 04:51
                jutka1 napisała:

                > Dziekuje za potwierdzenie moich nadziei smile))))
                >
                > z usmiechem-
                > Jutka Nadworna

                Nadzieja jest zwiastunem lepszego jutra, Jutko Nadworna .


                `````````````````````````````````````````````````nie-cierpek```````````````````
    • Gość: Doktor Feelgood Re: Trudne czy latwe IP: *.sympatico.ca 01.07.03, 03:22
      Slowo organ czesciej stosuje sie raczej do roslin ,jesli chodzi o organizm
      ludzki to wlasciwe jest slowo narzad
    • Gość: watroba Re: Trudne czy latwe IP: *.in-addr.btopenworld.com 05.07.03, 23:42
      odpowiadam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka