nie-cierpek 28.06.03, 06:09 Na tym forum rezyduje tylu madrych ludzi wiec moze pomoga mi znalezc odpowiedz na nurtujace mnie pytanie. Jaki organ czlowieka jest najwiekszy ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
general-uop Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 06:10 Jednego jestem pewien: twoj mozg nalezy do najmniejszych. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 06:15 general-uop napisała: > Jednego jestem pewien: twoj mozg nalezy do najmniejszych. Odpowiedz nie na temat dyskwalifikuje cie, masz trudnosc ze zrozumieniem najprostszego pytania he he ps. czy ty potrafisz obslugiwac rower ??? ee tam to jest za trudne dla ciebie pewnie go pchasz nawet z gorki he he ``````````````````````````````````````````````````nie-cierpek`````````````````` Odpowiedz Link Zgłoś
general-uop Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 06:24 Idz szukaj ertesa koles bo widze ze masz ciekawe zajecie a mozg maly i zaprzata ci to male cos co masz pod kopulka. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 07:02 general-uop napisała: > Idz szukaj ertesa koles bo widze ze masz ciekawe zajecie > a mozg maly i zaprzata ci to male cos co masz pod kopulka. Slowo maly caly czas zaprzata twoje resztki szarych komorek. Jest dla ciebie wrecz magiczne i usilujesz znalezc kogos tez z malym podobnym do twojego. Rozumiem nawet twoje postepowanie w towarzystwie zawsze razniej. Niestety musze cie zmartwic moj maly jest goliatem przy twoim wiec jednak kolesiami nie zostaniemy . Chyba ze cos z tym malym zrobisz wiesz dzis medycyna potrafi robic cuda he he he ps. to juz koniec naszej konwersacji na wiecej nie masz co liczyc, audiencja skonczona " pal zelowy ". `````````````````````````````````````````````````````nie-cierpek````````````` Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies cywil Re: mylycyjne dialogi na cztery nogi IP: *.100-201-24.mtl.mc.videotron.ca 28.06.03, 19:35 poznalem was mylycyanty po akcencie Odpowiedz Link Zgłoś
lolo217 Re: Trudne czy latwe 28.06.03, 07:28 Ja cie znam chamski ryju: ty jestes student co siedzi zadekowany na czarno w Indiana. Nudzisz sie i wymyslasz nowe ksywy? Takiego polmozga zawsze sie rozpozna. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 30.06.03, 23:48 jutka1 napisała: > Skora > > Jutka Masz racje u doroslego czlowieka jest jej od 1,5 do 2,1 m/2 gratuluje trafnosci odpowiedzi. Ale jesli juz odpowiedzialas na dwa pytania moze sprobujesz na trzecie proste ile kosztuja najdrozsze perfumy i jak sie nazywaja . Mysle ze ten temat jako kobiecie jest Ci bliski . Odpowiedz Link Zgłoś
yb_poor [...] 01.07.03, 03:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Trudne czy latwe 01.07.03, 09:54 nie-cierpek napisał: > Ale jesli juz odpowiedzialas na dwa pytania moze sprobujesz na trzecie > proste ile kosztuja najdrozsze perfumy i jak sie nazywaja . Mysle ze ten > temat jako kobiecie jest Ci bliski . ********* nie-cierpku, moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze sa to ciagle perfumy V1 Gianni Vive Sulman. Buteleczka 4-uncjowa kosztowala pare lat temu 47500 funtow szterlingow. jak mozesz sie domyslic, ja ich nie uzywam czy jest nagroda za 3 poprawne odpowiedzi pod rzad? pozdrawiam, Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 05.07.03, 21:53 jutka1 napisała: > > czy jest nagroda za 3 poprawne odpowiedzi pod rzad? Oczywiscie ze jest. Mianuje cie nadwornym glabem kurnika. Na ten tytul w pelni sobie zasluzylas. Gratuluje > ```````````````````````````````````````````````nie-cierpek````````````````````` Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Trudne czy latwe 05.07.03, 21:56 Dziekuje za potwierdzenie moich nadziei )))) z usmiechem- Jutka Nadworna Odpowiedz Link Zgłoś
nie-cierpek Re: Trudne czy latwe 06.07.03, 04:51 jutka1 napisała: > Dziekuje za potwierdzenie moich nadziei )))) > > z usmiechem- > Jutka Nadworna Nadzieja jest zwiastunem lepszego jutra, Jutko Nadworna . `````````````````````````````````````````````````nie-cierpek``````````````````` Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doktor Feelgood Re: Trudne czy latwe IP: *.sympatico.ca 01.07.03, 03:22 Slowo organ czesciej stosuje sie raczej do roslin ,jesli chodzi o organizm ludzki to wlasciwe jest slowo narzad Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: watroba Re: Trudne czy latwe IP: *.in-addr.btopenworld.com 05.07.03, 23:42 odpowiadam Odpowiedz Link Zgłoś