Dodaj do ulubionych

Londyn - GP

22.10.03, 10:41
Wiem, że Londyn jest wielki - ale kto nie pyta ten nie wie. Może ktoś
słyszał o dobrym GP w okolicach Marylebone lub Paddington?

I jeszcze nieco z innej beczki. Jak w Anglii leczą dysplazję stawów
biodrowych (i jak to jest po angielsku)? Jedziemy bowiem z założona rozwórką
i potrzebna nam będzie kontrola u ortopedy za pare tygodni (na szczęście
chyba już ostatnia, uff...). Więc jesyem ciekawa czy angielscy lekarze
kierują z tym do specjalistów, czy też może leczą dysplazję we własnym
zakresie.

Pozdrawiam, Asia
Obserwuj wątek
    • sugar_mama_danielcia Re: Londyn - GP 22.10.03, 12:51
      Ta dysplazja stawow biodrowych to dislocated hips. O dobrym GP w Twojej
      okolicy nie slyszalam, ale pewnie ktoras z mam pomoze. A jak nie to
      przeprowadz wywiad srodowiskowy wink

      Pozdrawiam
      Sugar
    • evee1 Re: Londyn - GP 22.10.03, 13:05
      Ja niestety nie moge Ci poradzic, bo jestem z polnocnego
      Londynu, ale w ogole to dobrze poszukaj i najlepiej faktycznie
      popytaj.
      GP to tu oszczedzaja na wszystkim. Musze sie pozalic, bo poszlam
      sobie zrobic badania poziomu cholesterolu, a nawet mi nie przyszlo
      do glowy, ze komus kto ma z tym problemy te palanty zbadaja tylko
      ogolny poziom, zamiast pelnego i dalej nie wiem jaki ten moj
      cholesterol jest tak do konca sad(. Ech.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka